Čokolino (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Prehrana nosečnic



Sporočilo


wawa -> Čokolino (31.3.2005 12:56:18)

Saj vem da bo vprašanje verjetno trapasto a vseeno me zanima (ne se smejat):

Brala sem da morajo nosečnice paziti pri vnosu A vitamina, še posebej tistega ki se nahaja v jetrih in v vitamiskih dodatkih..

Zdaj pa vprašanje, čokolino ima čisti vitamin A sicer kakor piše ga ni tako nekaj ogromno notri, ampak vseeno, ali je katera kje zasledila, da je čokolino zaradi vitamina A v velikih :)-:)-:)-:)- količinah (saj veste kaj mislim) nosečkam odsvetovan?

LP




morskadeklica -> Čokolino (31.3.2005 13:12:59)

Meni je v nosečnosti :zmeden:NORO:zmeden: pasal ravno čokolino. Za zajtrk nikoli nisem jedla nič drugega. Vprašala sem tudi svojo ginekologinjo, pa je rekla, da ni nič narobe. Če ti paše, ga kar jej! Če bi upoštevala čisto vse kar pišejo, bi celo nosečnost stradala!:)

lp:muca:




D@isy -> Čokolino (31.3.2005 14:00:05)

Jaz sem se v času :nosecka: tudi basala s čokolinom vsaj dvakrat na dan. Točno pred sedmimi meseci sem rodila :roza:, ki ji prav nič ne manjka.




Lunca1 -> Čokolino (31.3.2005 15:05:34)

Sice role ni čisto povezano s temo, ampak mene pa zanima kako pripravite čokolino in podobne zadeve otrokom, če ne smejo piti kravjega mleka???:zmeden:




wawa -> Čokolino (31.3.2005 16:00:15)

Punce hvala, vam sedaj sem potolažena in ga lahko brez slabe vesti papam....

Lunica 1, kaj pa če bi ga poskusila narediti s sojinim mlekom???




Lunca1 -> Čokolino (31.3.2005 16:03:28)

Saj bomo najprej s sokci začel,samo mi pa res ni jasno, ko vsi pravijo nič kravjega mleka, čokolino pa naj bi bil dovoljen že pred enim letom.




puncica -> Čokolino (31.3.2005 16:33:28)

Bedarija, ne nisem slišala sem ga pa pojedla na kile in ni blo nič narobe:bravo::bravo:




daisy -> Čokolino (31.3.2005 16:48:53)

Če ne bi bilo čokolina, bi v nosečnosti 4 mesece stradala. Sem namreč izbruhala vso drugo hrano...:((




frutka_ -> Čokolino (31.3.2005 21:11:14)

Čokolino v nosečnosti sem jedla dvakrat dnevno. Full mi je pasal. Mislim da je Čokolino stokrat boljši kot katerakoli kava. Privošči si ga!


Jaz malemu dajem Čokolino od dobrega 8.m in mu ga vedno zmešam s Alpskim mlekom. Sicer uporabljam za flaško adaptirano ampak tudi pudinge in juhe kuham na Alpskem mleku pa ni nič.




andrejaz -> Čokolino (31.3.2005 22:12:24)

Čokolino lahko narediš tudi na riževem mleku.




ZARA -> Čokolino (1.4.2005 19:43:23)

Z: Wawa a si noseca??
W: Ja sm ZARA!
Z: POL PA JEJ!!!




maja2 -> Čokolino (1.4.2005 22:32:39)

Čokolino se res lahko pripravi tudi z riževim mlekom, ampak če je alergija na KM, čokolino ni dovoljeno (ena od sestavin je tudi čokolada, ki vsebuje mleko!).Lahko pa jeste grisolino, rižolino, medolino...




Stran: [1]