|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   previjalna komoda LANA
27.11.2008 12:00:48   
MIHAILO
Pozdravljene!Zanima me ,ce ima katera od vas to previjalno in kaksne so vase izkusnje?Meni je bila zelo vsec,ko sem jo videla,je dosti velika ane?Jo je mogoce katera narocila preko RECINKA?Tam vidim da je cena 186e v trgovinah pa 238e...velika razlika...Razmisljam ,da jo preko recinka narocim ...LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: previjalna komoda LANA
27.11.2008 12:07:13   
zmajaz
Ta previjalna je ZAKON - je ne zamenjam za nobeno. user posted image  Tudi če se ti otrok obrne, še ne more kar past na tla, ker je res zelo velika. Pa potem, ko ne rabiš več previjalne, vzameš pa nastavek za previjalno dol in ti ostane priročna komoda. Pa veliki predali so, tako da imaš res vse pri roki - od plenic do oblačil.

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: previjalna komoda LANA
27.11.2008 12:21:53   
andrejkam
Res je superuser posted image  ... velika, varna, dobri predali, kakovosten material
In mislim, da je pri Recinkotu res najcenejša
Kar v šopinguser posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: previjalna komoda LANA
27.11.2008 12:54:39   
bambina07
Jst sem to previjalno naročila pri Recinku ravno 2 dni nazaj. Imajo jo na zalogi, tako da jo danes ali jutri že dobim. user posted image  Se pa splača ravno zaradi cene. Zakaj bi v Baby centru dala 50 evrov več?

(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: previjalna komoda LANA
27.11.2008 12:56:02   
ZvezdicaZaspanka
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Ta previjalna je ZAKON - je ne zamenjam za nobeno. user posted image  Tudi če se ti otrok obrne, še ne more kar past na tla, ker je res zelo velika. Pa potem, ko ne rabiš več previjalne, vzameš pa nastavek za previjalno dol in ti ostane priročna komoda. Pa veliki predali so, tako da imaš res vse pri roki - od plenic do oblačil.


Se kar podpišem pod obe predhodnici. Je ne zamenjam za nobeno. Velika, varna, super predali (vsa oblačila za dvojčka imam v njej + vso kozmetiko in pleničke), pa še lepo zgleda in jo imamo kar v dnevni, material super. Še eno podlago daš og in je res super. Priporočam nakup!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: previjalna komoda LANA
27.11.2008 13:16:28   
MIHAILO
Sem zelo zadovoljna z vasimi odgovori...Jaz,ko sem jo videla v zivo sem bila navdusena nad njeno velikostjo,kar pomeni...da lahko otroka lepo previjas in pa ,da imas vse stvari(oblacila,plenice,kreme) v njej lahko spravljene....Sem poklicala v recinko in so mi rekli da je 186e v kateri koli barvi drugje je pa 242e v natur barvi,tako,da se splaca.Pa pri recinku dobis tudi blazino zraven???LP

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: previjalna komoda LANA
27.11.2008 16:23:51   
sabina1345
Meni je tudi super, jo bom naročila v e-paketu za novorojenčke, tam vem da je zdraven tudi blazinica, drugače pa ne vem....

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: previjalna komoda LANA
27.11.2008 17:58:21   
bambina07
Evo, meni so jo že pripeljali. user posted image  Jaz (vsaj kolikor sem pokukala v paket) nisem dobila blazine. Je pa res, da je nisem vzela preko zavitka, ampak sem jo naročila in sama plačala.

(odgovor članu sabina1345)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: previjalna komoda LANA
27.11.2008 19:22:43   
ksenija12
odlična je....jo imamo...

(odgovor članu bambina07)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: previjalna komoda LANA
28.11.2008 12:15:22   
bambina07
Ups, se opravičujem! Sem dobila tudi blazino in moram povedat, da je tudi blazina super. Taka mehka in puhasta.

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: previjalna komoda LANA
1.12.2008 13:59:03   
MIHAILO
Super ,da je tudi blazina zraven ....to je zelo poceni tako dobra previjalna,ker sama blazina stane cca 20e...tu pa dobis vse komplet...Jaz jo bom tudi narocila...LP

(odgovor članu bambina07)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: previjalna komoda LANA
1.12.2008 20:00:59   
PikicaT
Še ena, ki se lahko pohvali s tole previjalno mizicouser posted image .
Tudi jaz sem jo naročila pri RECINKO-tu in sem jo dobila v roku dveh dni po plačilu. Zraven je bila tudi previjalna podloga - res fino mehka in puhasta. Sem jo oprala v pralnem stroju in se je kar dolgo sušila. Tako da veselo na delo, da vas malčki ne prehitijouser posted image . Imam jo v natur barvi in sedaj veselo čakamo, da se nam rodi naš junak, da jo izprobamouser posted image . Zraven pa sva istočasno naročila tudi posteljico, ki jo prodaja RECINKO in je tudi fajn. Hitro sestavljena in zelo praktična, predvsem pa daleč najcenejša.

_____________________________

PikicaT

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: previjalna komoda LANA
2.12.2008 10:35:24   
MIHAILO
A mi lahko poveste kako ste narocile preko Recinka,ker tam pise, ce zelis v drugi barvi,da jim moras pisati na mail???Hvala.Lp.

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: previjalna komoda LANA
2.12.2008 11:11:52   
PikicaT
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

A mi lahko poveste kako ste narocile preko Recinka,ker tam pise, ce zelis v drugi barvi,da jim moras pisati na mail???Hvala.Lp.


Če želiš drugo barvo jim enostavno pišeš na mail, tako kot piše. Saj so zraven podatki. Jaz sem isto naredila in so mi potem tudi odgovorili kdaj jo bom dobila, če je na zalogi in tako naprej.
Pišeš pa na mail zavitki@recinko.si.


_____________________________

PikicaT

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: previjalna komoda LANA
2.12.2008 11:57:21   
MIHAILO
Aha,vredu.Kako je pa s placilom?Placas po prevzemu postarju ali prej?LP

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: previjalna komoda LANA
2.12.2008 13:21:10   
bambina07
Plačaš kakor želiš - bodisi na njihov TR ali po povzetju. Ko boš naročila preko spleta, te bo sam postopek vprašal kako želiš plačati.

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?