1.April (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


chips -> 1.April (1.4.2005 7:35:51)

Punce a vas je že kdo kaj nahecal danes????




Grascakinja -> 1.April (1.4.2005 7:41:00)

Sem na preži, zaenkrat še ne, bom pa sigurno na kako foro padla....:)-




Teni_ -> 1.April (1.4.2005 7:51:17)

Ne še. Jaz tudi cel čas razmišljam, da se danes ne smem pustit nič nahecat.

Sem pa jaz nameravala :love:. Sem mislila uro iz polnoči za pet ur naprej dat, potem pa bi ga zbudila in vprašala, če ne gre v službo. Bi že dirkal po stanovanju. No, pa se mi je na koncu zasmilil, da bi ga sredi noči budila.


LP,
Mojca:nosecka:




žlička -> 1.April (1.4.2005 8:06:24)

ha ha ha mojca, ta je pa dobra, jest sem tut mojga :love: hotela, pa sem rekla da ga ne bom, je pa on mene.......je rekel, da se je moj :kuza: zgubu, sem se v prvem trenutku fulll ustrašla, pol sem pa takoj vedla, da je prvi april, pa sem ga nakurla nazaj, da kaj mi dela, da se tlele ful ustrasim in bogi moj :duda:

lp vsem




Anonimen -> 1.April (1.4.2005 9:21:11)

:)- :)- :)-
Jaz sem pa dons po 14dneh prišla v službo, pa mi je sodelavec/moj brat rekel, da imam pa tko veeelikk trebuh, pa sem mu rekla, da ja jasno, če imam pa trojčke :)- :)- :)-

Res, da je samo moj brat, ampak je ratal čist bled :)-

Bi mogla to svojemu možu narest :)- :)-

Lep dan :rozica:




Romcka -> 1.April (1.4.2005 14:39:53)

hihihhiihihihi...jaz sem pa mojga lubita na foro dobla...po TV in radiu so se hecali, da se do fuzbal tekma z Belorusi razveljavla (zaradi sodniske napake...ce ste kej gledale....mogli bi met 11metrovko blabalbalablblablbalba):)-:)-:)-
no in moj lubi je tok vesel postal in yacel nakladat, da je to edino pravicno...ah kak je lepo zivljenje:)
R




Stran: [1]