|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VITAPUR odeje in vzglavniki
29.11.2008 9:17:21   
Bambincy
Pozdravljeni!

Zanima me kakšne izšnje imate v VITAPUR vzglavniki in odejam?

Potrebujem dva nova vzglavnika in dve odeji, ki bosta kvalitetni. Ne predebeli in ne pretanki.

Kakšne izkuššnje z kateremi drugimi?

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VITAPUR odeje in vzglavniki
31.10.2014 20:48:41   
Marjetkaaa
Pozdtavljeni,

ta tema sicer ni ravno aktualna, ampak vseeno upam, da mi bo kdo pomagal. Potrebujem odejo in ležišče za mojega otroka - 70 x 140. Mi kdo priporoča katero od ferem?

(odgovor članu Bambincy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VITAPUR odeje in vzglavniki
26.11.2014 23:05:55   
Tanitkab12
@MARJETKAAA, JAZ IMAM ZA SVOJEGA SINEGA POVŠTR OD VITAPURJA IN SEM ZELO ZADOVOLNA. RES GA PRIPOROČAM.
ODEJE ŽAL NIMQAMO, TAKO DA NE MORAM DELITI SVOJE IZKUŠNJE S VAMA.

< Sporočilo je popravil Tanitkab12 -- 26.11.2014 23:06:56 >

(odgovor članu Marjetkaaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VITAPUR odeje in vzglavniki
1.2.2015 22:07:12   
Marjetkaaa
Tanitkab12
hvala za info. Malo sem pozabila, da sem spraševala za informacije, ker smo odložili nakip. Zdaj pa ga bomo verjetno le izvedli, tako da bomo upoštevli nasvet. hvala

(odgovor članu Tanitkab12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?