sinusi (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


sabri -> sinusi (2.12.2008 19:45:11)

Moj dragi ima že skoraj od malega probleme s sinusi, posledično je skoraj vsak mesec bolan. Videti je kot prehlad, samo da ima sinuse čisto zabite. Zdravniki dajo ponavadi nek spraj za v nos in kapljice za spit. Je dobro nekaj časa in se spet pojavi. Ali mogoče kdo ve za kaj boljšega? Ali mogoče kak inhalator pa kaj podobnega?Hvala, lp




orhideja75 -> RE: sinusi (2.12.2008 19:48:42)

inhalator je zelo priporočljiv. pa seveda z uporabo naravno pridelanih kapljic. za nasvet vprašaj v sanolaborju ali v lekarni soča v ljubljani...




tanjusi -> RE: sinusi (2.12.2008 20:07:24)

men je nasonex kar ok , mi pomaga, sam brez njega pa ne gre...




sabri -> RE: sinusi (2.12.2008 21:43:07)

orhideja, te naravne kapljice, so mogoče od Justa nekaj 31...mogoče poznaš? Drugače pa inhalatorja še nima, on kar po domače malo zavre vodo pa je. Mu bo miklavž pa inhalator prinesu[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Jančika_ -> RE: sinusi (2.12.2008 21:45:42)

Če se mu to redno ponavlja, je po moje čas za kak bolj konkreten pregled na ORL. Da se vidi, v čem je problem. Pri meni so bili polipi in zvit pretin, po operaciji je boljše. TULE je moja izkušnja.

Redno jemljem Nasonex (vsak dan 1x po dva vpiha) in vsak dan 2x si spiram nos (liter slane vode spustim skozi nos s pomočjo 50ml brizge; to preventivno še najbolj pomaga). Ko je vse fajn zabito, še kar vredu pomagajo Sinupret kapljice, če jih res redno jemljem polno dozo. Tabletke ne zaležejo ravno, vsaj pri meni ne. V sezoni pa jemljem antihistaminike, ker imam alergijo na cvetni prah.




Jančika_ -> RE: sinusi (2.12.2008 21:47:58)

Aja, pa inhalacije pri meni nimajo nič učinka, spiranje mi bolj ustreza.




orhideja75 -> RE: sinusi (3.12.2008 8:12:45)

IZVIRNO SPOROČILO: sabri

orhideja, te naravne kapljice, so mogoče od Justa nekaj 31...mogoče poznaš? Drugače pa inhalatorja še nima, on kar po domače malo zavre vodo pa je. Mu bo miklavž pa inhalator prinesu[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

ja lahko so tudi od justa. jaz imam sicer evkalipt, ker so mi kapljice 31 premočne. sej bo sam ugotovil čez čas kaj mu najbolj odgovarja.





Stran: [1]