EVRA-KONTRACEPCIJSKI OBLIŽ (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


Nani-nani -> EVRA-KONTRACEPCIJSKI OBLIŽ (4.4.2005 11:15:23)

ZANIMA ME, ČE GA KATERA UPORABLJA. VEM, DA JE SAMOPLAČNIŠKO. A TO POMENI, DA NE RABIŠ NITI BELEGA RECEPTA? KOLIKO STANE IN KAKO DOLGO IMAŠ ENO ŠKATLO? KAKO SE OBNESE IN ČE JE KATERA Z NJIM TUDI ZANOSILA, TOREJ VARNOST TEGA OBLIŽA. TRENUTNO NE BI BIL PRAVI TRENUTEK, DA ZANOSIM.
IMA KATERA KAKŠNO BOLJŠO REŠITEV GLEDE KONTRACEPCIJE.
ZA MATERNIČNI VLOŽEK MI NI, TABLETKE MI JE GINEKOLOG ODSVETOVAL ZARADI VISOKEGA KRVNEGA TLAKA, KONDOMOV MOŽ NOČE, PAZITI PA NE ZNAMO, SAJ SMO IN IMAMO DVA SONČEKA.




lin -> EVRA-KONTRACEPCIJSKI OBLIŽ (4.4.2005 13:32:34)

Rabiš bel recept ,meni jih je giekologinja ponudila ma sem se vseeno odločla za kontracepcijske tablete ma neke nove(Jarina)katere imajo minimalno raven hormona in zato nobenih stranskih učinkov,so pa z doplačilom 2.000 na škatlico:zmeden:




bskrle -> EVRA-KONTRACEPCIJSKI OBLIŽ (4.4.2005 20:02:24)

ZAkaj pa ne kondomov?
Mojmo tudi niso všeč? Pa sem ga kar pred dejstvo postavila, se je navadil, čeprav občasno jamra ...
Če paziti ne znate, pa pojdita na tečaj simtotermalne metode - tudi to je rešitev




Anonimen -> EVRA-KONTRACEPCIJSKI OBLIŽ (5.4.2005 9:02:55)

Kondomi :grrr: Kdo bo natikal tisto plastiko? In še smrdijo, fuj!

Simtotermalna metoda - kaj pa je to? A lahko čisto na kratko razložiš?




PIA 1 -> EVRA-KONTRACEPCIJSKI OBLIŽ (28.4.2005 15:50:38)

Jaz uporabljam evro obliž,ker trenutno drugo kontracepcijo ne smem dobit zaradi zdravstvenih težav.No,kondom že,ta pa mi ne diši.Pri svojemu G. dobiš bel recept najprej za tri mesece,nato za leto dni.Ena škatljica te stane skoraj 3000,00sit,imaš pa jo za samo en mesec.Lahko si škatljice v lekarni dviguješ mesečno,pač kakor želiš.Če jo dviguješ mesečno,ti mora lekarnar recept fotokopirati.O varnosti tega obliža ti žal ne morem povedati,ker ga uporabljam šele mesec dni.Več o teh obližih se pa poskusi sama pozanimati pri svojem G. oz. v lekarni!
LP!




Stran: [1]