materinska šola (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


kofetek2010 -> materinska šola (4.4.2005 12:36:41)

a je potrebna MŠ pred vsakim porodom, tako za mamico kot za očka?

lp
:nosecka:jana73




pegy -> materinska šola (4.4.2005 12:52:37)


Po želji ! Očka pa če hoče biti prisoten pri porodu pa mora na tečaj da lahko dobi potrdilo in plača cca.4.000 sit za obleko.

čestitke!!!!:sloncek::sloncek::sloncek:
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:




aneja1 -> materinska šola (4.4.2005 12:52:47)

Ni potrebno pred vsakim porodom v šolo. Če sta hodila pri prvem otroku in potem prejela potrdilo, da je tvoj mož lahko prisoten pri porodu.


lp




Teni_ -> materinska šola (4.4.2005 13:03:53)

Glede plačila je odvisno od porodnišnice. V mb ne plačaš nič.

Ostalo pa tako kot si že zvedela. Če hodiš prvič in dobiš potrdilo, ga greš drugič samo dvigneš(poveš kdaj si hodila tja).

LP,
Mojca:nosecka:




Anonimen -> materinska šola (4.4.2005 13:38:51)

A če je očka bil pri prvem porodu mu ni potrebno it drugič v mat. šolo?




Rozalija -> materinska šola (4.4.2005 14:06:22)

Očka mora imeti potrdilo! Če ga je zgubil, ga dobi na mat šoli še enkrat... Tudi če je bil že pri parih porodih prej ga brez potrdila zraven ne spustijo (ok odvisno od porodnišnice, a kot vem LJ zahteva potrdilo)

Drgač pa materinska šola ni obvezna pred vsakim porodom... ha ha lahko vseeno greš pa rodiš, te ne bodo prej v šolo poslal.




Žaža -> materinska šola (4.4.2005 14:37:05)

V Mb za moža niso zahtevali potrdila. Samo vprašali so ga, ali ima materinsko šolo. Tudi plačat ne rabiš nič v MB.




pravljica -> materinska šola (4.4.2005 17:16:33)

žaža, kdaj je bilo to? mene kar malo skrbi, kako bova to izpeljala, ker v šolo ne bova hodila, bil je pa že prvič pri porodu, pa tega ni potreboval :zmeden:




Žaža -> materinska šola (4.4.2005 20:24:03)

Rodila sem 26.02. letos. In tudi midva nisva drugič hodila v materinsko šolo.
Moža so ob prihodu vprašali, če ima mateinsko šolo in je rekel da ima (zlagal se je, ja), pa niso nič več spraševali. Nobenega potrdila niso zahtevali.
Pa bilo je še v času prepovedanih obiskov v porodnišnici.


lp,Žaža




morskadeklica -> materinska šola (4.4.2005 21:05:12)

midva nisva bila v materinski šoli, bil je prisoten pri porodu in nihče ni kompliciral. To velja za jeseniško porodnišnico, kako pa je drugje, pa ne vem.

lp:muca:




kofetek2010 -> materinska šola (4.4.2005 21:16:01)

Sprašujem ker ne najdem sinove materinske knjižice, tam sem imela vpisano, da je mož obiskoval MŠ, čeprav je ni, zaradi službene odsotnosti.;) In ker je bil pri sinovem porodu zraven, ga ne bi rada matrala, da mora hodit;)
eh, saj imam še čas, da jo najdem...:)-




Ro-La -> materinska šola (5.4.2005 7:56:41)

išči, išči pa boš našla:)-(poglej pri mami, mogoče je tam)




Amoss -> materinska šola (5.4.2005 10:52:11)

Mislim no, to je pa brezveze.
Midva začnema v petek z materinsko šolo in me zanima kakoje to kako dolgo traja, kaj se učiš in kolikokrat je potrebno iti?




Stran: [1]