pariz (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


buškica -> pariz (4.4.2005 14:31:46)

Ne vem če spada sem, ampak nujno rabim kakšen naslov hoteleov v parizu. Če se katera spozna na to naj mi sporoči, se mi sanja ne kje naj iščem.




hruškica -> pariz (4.4.2005 14:36:12)

če hočeš najcenejšo varianto, ti priporočam hotelsko verigo formule1. tipkaj formule1 ali formule 1 v iskalnik google in ti bo poiskal vse. to so preprosti hoteli, z zajtrkom in ful poceni, pa še v samem mestu mislim, da jih je kar nekaj. jaz sem z možem potovala po franciji in sva prenočevala v teh hotelih, pa sva bila kar zadovoljna. mislim,da na osebo pride od 25 do 32 evrov na dan, kar je zelo ugodno za francijo.




buškica -> pariz (4.4.2005 14:41:21)

Sej če bi šla jest bi blo ok, ampak za šefa iščem.




viv_ -> pariz (4.4.2005 14:44:07)

če je službeno pokliči na kakšno agencijo, pa ti oni zrihtajo in firma njim plača pa je. najenostavneje. pa poveš kateri cenovni razred oz. koliko zvezdic in lokacija.




babylove -> pariz (4.4.2005 14:59:19)

http://www.accorhotels.com/accorhotels/JSPView.svlt?pageID=reservez/fr_top.jsp&hotel_ou_ville=paris&imageField2.y=4&imageField2.x=17&isGeoDate=0&nom_ville=paris&isGeoVille=1&code_chaine=ALL&key_attribute_ecran=geo_paris

Tukaj lahko poiščeš hotel glede na to, v katerem koncu Pariza ga rabi. Formule1 je najcenejši in ima skupno kopalnico in wc v etaži, Sofitel je pa luksuz. Novotel je recimo fin hotel.

Če rabiš bolj podrobno pomoč, javi.




babylove -> pariz (4.4.2005 15:04:39)

Prejšnji link ne gre, tukaj pojdi:
http://www.accorhotels.com/accorhotels/index.html

Tukaj pa imaš rumene strani tel. imenika, večina hotelov ima zraven tudi www strani. Pod activite vpiši hotel, pod localite vpiši Paris. Ostalo pusti prazno in klikni rechercher.
http://fr.pj.yahoo.com/






buškica -> pariz (4.4.2005 15:07:34)

hVALA PUNCE ZA TAKO HITER ODGOVOR




Stran: [1]