2. otrok - lažje/težje (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> 2. otrok - lažje/težje (10.12.2008 10:36:10)

Lep pozdrav.

Zanima me kako vam je bilo, ko ste rodile drugega otroka?

Je bilo kaj lažje ali težje...glede nege, sploh financ in ostalega.
Ste vedele kako boste kaj naredile itd.




CUKRČEK -> RE: Lažje/težje (10.12.2008 10:39:20)

ne obremenjuj se s tem, pa bo šlo. Midva imava slabe dohodke in vsi zaenkrat še spimo v eni sobi, pa nikoli nisva "jokala", kako nam je hudo. Smo se imeli lepo, ko sva imela samo enega otroka in tudi zdaj nam je lepo, ko smo še dvojčke dobili.

VSe se uredi. Samo obremenjevat se ne smeš s tem.




cmrucek -> RE: Lažje/težje (10.12.2008 10:53:28)

Imamo 2 fanta, 2,5 let in pol leta. Porod je bil hitrejši in lažji, stroškov pa v pol leta cca 150 EUR + stroški za plenice.




2 Sraki -> RE: Lažje/težje (10.12.2008 11:55:00)

Rodit je bilo lažje. Po porodu hitreje bila v kondiciji. Kupovat je treba manj, ker imaš vse že od prvega. Sam si že bolj utrjen in veš kako reagirat, manj koplicirat. Vsekakor ni panike. Finance so predvsem plenice in krema za rito.




misa4 -> RE: Lažje/težje (10.12.2008 15:17:00)

IZVIRNO SPOROČILO: 2 Sraki

Rodit je bilo lažje. Po porodu hitreje bila v kondiciji. Kupovat je treba manj, ker imaš vse že od prvega. Sam si že bolj utrjen in veš kako reagirat, manj koplicirat. Vsekakor ni panike. Finance so predvsem plenice in krema za rito.


Se podpišem pod to.

Roditi sploh lažje, na porodni mizi sem bila cca 10 min. preden sem pestvala sinčka. Težje je dokler se ne navadiš, da imaš dva sončka in da te oba potrebijeta 100%, ko ti pa zalaufa pa kar gre. Jaz sem brala pravljice med dojenjem in smo bili vsi zadovoljni.




Pat74 -> RE: Lažje/težje (10.12.2008 15:26:52)

Lažje v vsakem primeru - pa naj bo to porod, ali pa dejstvo, da smo 4-članska družina. Dobro finančno te zaboli, ko imaš otroke v vrtcu in šoli - ampak mi smo se navkljub temu odločili še za tretjega, ki pride aprila, pa nismo ravno premožni. Drugače je pa naša filozofija itak taka, da z gmotnimi dobrinami ne moreš kupiti bistvenih stvari. Zato kar pogumno!




Stran: [1]