lupinica (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


sabini -> lupinica (5.4.2005 12:44:00)

Punce dajte mi mal povedat kakšno lupinico naj kupim. A je najboljše da isto kot bom mela potem tudi za avto sedež in prenašati dojenčka v začetku. Kje imajo pri nas dobre lupinice in do katere teže naj kupim?

Sanja se mi ne? Ker pa bom rodila maja se mi zdi brez veze da iščem tako ki bo pasala v voziček?'????:nosecka::nosecka:




Anonimen -> lupinica (5.4.2005 12:51:31)

Lupinica JE hkrati tudi avtosedež za tako majhne otroke. Če imaš možnost, da kupiš tako, da paše na voziček, bi bilo to čisto v redu. Sicer sem jaz mojo kar tako v voziček postavila, med naslonjalo in tisto varovalo, če smo šli od avta kam do bazena ali podobne kratke ture. Da je ni bilo treba nosit, ker hitro postane kar težka (bejbika notri). Sicer pa je najbrž dobro, da kupiš bolj veliko. Premišljuj v tej smeri, če boš rpdila maja, koliko bo otrok potem star pozimi. Najbrž v lupinico s kombinezonom vred ne bo šel več, posebej če bo prav majhna. Če bo dovolj velika, pa mogoče še.




Annny -> lupinica (5.4.2005 12:52:02)

Lupinica je takšna, da otroka v njen tudi neseš- od 0-13 kg (ponavadi).

Odlična in varna je lupinica Roemer- pobrskaj po malih oglasih, ker jih prodajajo veliko zelo poceni.

Mi smo kupili lupinico Concord, ker je med vsemi lupinicami najprostornejša, ima pa tudi dobre ocene.

lp




mišika -> lupinica (5.4.2005 13:59:13)

jaz ti jo prodam po dobri ceni, slike imam v albumu lahko si jih ogledaš lp mišika




*pika* -> lupinica (5.4.2005 14:56:01)

Hojla,
zdaj imaš v Baby centru akcijo - Maxi-cosi od 0 - 13 kg za 25.999,00 SIT, so pa ful fajne, redna cena je 35.999,00 SIT.

By, *Pika*





Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (5.4.2005 21:55:23)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Andra -> lupinica (5.4.2005 23:50:17)

Pojdi do Toysa v Avstrijo, kjer imajo veliko izbiro in pol ceneje, kot pri nas.




Andra -> lupinica (5.4.2005 23:51:54)

Aja še to, pri izbiri se strinjam z Bagi. Zadeva je ful praktična, samo te vrste lupinic se težko dobi ali pa so precej drage.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.4.2005 7:08:31)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




sabini -> lupinica (6.4.2005 9:44:55)

hvala punce res ste se potrudile , v soboto grem v baby pa bom zihr kaj našla, AAMPAK VSAK NASVET PRAV PRIDE IZ PRVE ROKE:kuza::kuza:


:duda:




Stran: [1]