ŽE SPET maskara (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


ajat -> ŽE SPET maskara (6.4.2005 9:04:11)

Oprostite, ker sem spet odprla novo temo, zaradi maskare in tonirane kreme, ampak....

Včeraj sem bila v trgovini in nisem vedla kaj se odločiti, prodajalka mi je priporočila maskaro GOSH in L`OREAL (panorama) nisem se pa mogla odločit, ker me je strah, da bodo omenjeni maskari namesto lepo razčesali trepalnice jih zlepila skupaj.
Tiste, ki katero od teh dveh maskar uporabljate, prosim povejte kako se obnesejo.

In zdaj še tonirana krema. Zadnjič je bilo nekaj govora. Kaj ste rekle za niveino, da je vredu al ne.


HVALA v naprej
;)




žabica -> ŽE SPET maskara (6.4.2005 9:11:41)

Mene po LOREAL ful pečejo oči. Najbolje se mi obnese od MAX FACTORJA - DRAMATIC LOOK. Tudi trepalnic mi ne zlepi in cenovno se mi zdi zelo ugodno.




lutka -> ŽE SPET maskara (6.4.2005 9:19:09)

Tudi jaz imam dramatic look in sem zadovoljna.Ne zlepi trepalnic in jih lepo voluminizira.

Cena je cca.2.000sit




jaz99 -> ŽE SPET maskara (6.4.2005 10:23:08)

Probaj najti kako ,ki se ukvarja z AVONOM. Not imajo zelo dobre maskare, ki ti ob enem tudi neguje trepalnice, da ti ne popokajo. Pa tudi vse vrste krem imajo. Tudi na naravni bazi




pupika -> ŽE SPET maskara (6.4.2005 10:24:20)

Jaz sem pa zelo zadovoljna z maskaro od Jade Sky High Curves, ki ti jih lepo podaljša in zgosti ter ti jih nič ne zlepi.




jaz99 -> ŽE SPET maskara (6.4.2005 10:56:41)

???? trpalnice so sestavljene tako kot las, le da niso ispostavljene toliko poškodbam kot naprimer šanponi ,razna oblačila ,ki rascepijo las. Če pa tudi trepalnice mažemo pogosto in jih stalno nekaj oblikujemo, začnejo ispadat oz. pokat.
???? malo premalo veš kako lahko kozmetika škoduje tako koži kot lasem in celo trepalnicam.




lutka -> ŽE SPET maskara (6.4.2005 12:10:28)

Najbolj nevarno je da trepalnice popokaj je takrat če si jih namažež in se maskara že posuši,potem greš pa še enkrat.Takrat se trepalnica najprej zlomi in nasplošno ni dobro,da si maskaro popravljaš,ko se enkrat posuši

Zato pa svetujejo,da si je treba zvečer make up odstranit;)

Tako so vsaj mene učili na seminarjih

lp:rozica:




jaz99 -> ŽE SPET maskara (6.4.2005 13:27:33)

NO ????




Stran: [1]