Konec dojenja, kako ustaviti mleko? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


Anonimen -> Konec dojenja, kako ustaviti mleko? (25.12.2008 10:53:23)

Sina ne dojim več. Kako naj ustavim nastajanje mleka? Vem, da se ne neha delati ćez noč; ampak se bojim, da dobim mastitis, ker mi bo mleko zastajalo..

Hvala za odgovore.




hubi -> RE: Konec dojenja, kako ustaviti mleko? (25.12.2008 20:35:43)

Izčrpaj le toliko, da popusti napetost. Pa menda pomagajo obkladki z zeljem. To bo morda kaka druga vedla kaj več povedati.




lara33 -> RE: Konec dojenja, kako ustaviti mleko? (25.12.2008 20:51:57)

Jz sem si dajala večkrat na dan gor mrzle obkladke, ker so me prsi tudi kr precej bolele. pa ke pomagalo




Anonimen -> RE: Konec dojenja, kako ustaviti mleko? (25.12.2008 21:20:14)

Izčrpaj le toliko, da popusti napetost. Pa menda pomagajo obkladki z zeljem. 


Ja, to, plus zajbljev caj (zdaj je itak prava sezona zanj).




SINEJA -> RE: Konec dojenja, kako ustaviti mleko? (26.12.2008 0:35:45)

Meni je ginekolog predpisal neke tablete,vendar se ne spomnim imena,ker je od takrat minilo že precej let.Dojila sem skoraj leto in pol,mleko pa na noben način ni hotelo "presahnit".




pepa6 -> RE: Konec dojenja, kako ustaviti mleko? (26.12.2008 13:14:12)

Torej topli obkladki povzročijo večjo produkcijo mleka, al kako?




Najaa -> RE: Konec dojenja, kako ustaviti mleko? (26.12.2008 15:00:56)

Topli obkladki povzročajo nastajanje mleka, ja.

Za presahnitev sem si jaz prsi tuširala s hladnim tušem, dajala sem hladne obkladke in obkladke iz zelja in peteršilja gor. Žajbljev čaj pa moraš pripraviti točno po navodilih, drugače je strupen. Na splošno se odsvetuje, pa še ogaben je.




Pikapolonica_ -> RE: Konec dojenja, kako ustaviti mleko? (26.12.2008 15:13:59)

Jaz sem poizkušala malo manj piti, tuširala sem se s hladnim tušem in izstisnila zgolj malenkost mleka, toliko da je napetost in bolečina popustila. ena dojka se je izpraznila v treh dneh, tista 'tanajtaljubša' pa po enem tednu[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]