OVEN-moški (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


*missy* -> OVEN-moški (8.4.2005 0:17:20)

Mene pa zanima če ima katera od vas moža/fanta..ki je po horoskopu oven.
Jaz ga imam (27.3.)in je kot fant zelo ljubeč, tudi otroke ima rad in zna z njimi...
Pa me zanima ali so vsi ovni tako ljubeči (ali mam srečo) ter kaj se vam zdijo dobre in slabe njihove lastnosti??

NAJ ZAČNEM:
- Moj dragi je hitre jeze, tudi dere se zelo rad ko se krega, misli da ima vedno prav...in vse bi imel nrejeno po meji najmanjšega odpora(nahitro prislužen denar,malo dela), ni ravno šparaven
+ Po drugi strani pa je to zelo nežno bitje, ki bi zame naredil vse(skupaj sva 5 let),iskren, dober in pozoren do vseh ljudi ki jih ima rad,skrben,...

Me prav zanima kakšen bo čez 10 let??:zmeden::zmeden:




L&F&B -> OVEN-moški (8.4.2005 1:39:09)

Moj Oven:
:bravo:veliko energije, hiter, popolnoma resnicoljuben, pošten, raziskovalec, pionir, izumitelj, zame in za otroka bi naredil vse.
:grrr:hitro vzkipi, zmeraj ima on prav, nestrpen, zaletav, svojeglav.

V bistvu sta si kar podobna, a ne. Moj je aprilček.
Lp




Magi* -> OVEN-moški (8.4.2005 8:15:15)

moj je pa včasih osel:-)




lan -> OVEN-moški (8.4.2005 8:19:03)

Jaz imam tudi ovna in je razen trme super oven.




viv_ -> OVEN-moški (8.4.2005 8:33:41)

Mi smo vsi trije ognjena znamenja - mož je oven, jaz lev, tamala pa strelec... Tko da imamo "ogenj" v hiši! Pa se imamo super!!!!!!!!!!!




pika74 -> OVEN-moški (8.4.2005 8:56:48)

jaz - oven
on - oven

:love::hudicek::sloncek::metulj::kuza::zajcek::)-8);):((:)-;)8):):metulj::miska::sloncek::zajcek: tkole pa zgleda odnos




Gina -> OVEN-moški (8.4.2005 8:59:42)

Ja, ja, Pika, saj vemo....otroci bodo pa peli: Moja mama je strela, moj fotr je grom:)-:)-:)-:)-

Ne, saj se hecam....meni so ovenčki super, logika, saj sem sama tudi..:)-




KatjaK -> OVEN-moški (8.4.2005 9:16:51)

Jaz sem tudi Oven (27.3), vas cist razumem zene ovnov, kako je ce zivis z njim. Smo pac posebnezi, z glavo skozi zid, ce je potrebno(negativne stvari) ampak smo pa ljubeci partnerji in starsi. In jaz sem ponosna na to, da sem oven.
Lp Katja




viv_ -> OVEN-moški (8.4.2005 9:17:45)

Gina - a ti obvladaš numerologijo? Prej sem neki brala... Če ja, a ti lahk pošlem podatke na privat?

lp




ery -> OVEN-moški (8.4.2005 9:21:36)

missy, imaš fanta ovna, ki ima roj.dan 27.3.??? Noro!!! Jaz sem se zaljubila leta 2000 v ovna, ki ima na isti dan roj.dan. Ampak on ni bil za resno zvezo in sva imela le tak odnos-sex in čvek. :)-
Ampak v njega sem se zaljubila takoj , ko sem ga zagledala in On bo vedno zasidran v mojem srčku! VEDNO!!!
4 leta sva se dobivala in imela upanje, da bom le z njim, ampak če ti povem-to je za cel roman dolga zgodba. Sedaj ima punco in mu iz srca privoščim, da je srečen.
Ko ga še vidim, se mi kolena še vedno zašibijo, postanem rdeča in se spomnim vseh lepih dni z njim.

Lahko pa povem, da je on noro tak ki bi si ga želela..Pri seksu je nežen in strasten, ve kaj ženski ugaja...Nimam pripomb!!!! :)-

Je čustven, skben in ima rad otroke....po vrhu tega je pa še fullll lušten in seksi in..... :)-

sedaj si mi pa obudila spomine...hm...

Lp!

ery




Ajsha -> OVEN-moški (8.4.2005 9:22:27)

Jaz sem ovca, moj pa oven. Doma sicer ni nikoli miru, ampak je vedno nekaj v zraku - ponavadi ljubezen :)

Najina punca je pa dvojček in z svojima dvema obrazkoma vedno ve, h komu se obrniti, da bo dosegla svoje.

Sicer pa kar se tiče ovna in njegove očetovske funkcije - brez pripomb!!!

LP!




cmokec -> OVEN-moški (8.4.2005 9:23:36)

Se strinjam z Ery. Tudi jaz imam enga Ovna spravljenega v svojem srcu. Le da se meni kolena ne tresejo več, spomini so pa 5+.





TaRe* -> OVEN-moški (8.4.2005 9:30:40)

Moj je oven..14.4.
trmast,vedno ima on prav,vse mora biti narejeno ..najraje včeraj...,če pomiva posodo tako,da se bojim,da bo lukna skoz.:zmeden2:
Drugače skrben,rad se crkja(tudi vrne rad),športnik ...mu nikoli ni preveč.:muca:




jožica-2 -> OVEN-moški (8.4.2005 9:31:27)

Moj možek je tudi oven: razumevajo, ljubezniv... Sva pa tudi oba ovna. :bravo:

LP

Joži




ajat -> OVEN-moški (8.4.2005 9:46:43)

jaz kozorog
on oven
skupaj sva že skoraj 6 let

Dve trmi, obcasno dretje iz njegove strani, totalno nič šparoven, ljubezniv, vse za kolege, nikoli ne REČE NE (to ga morem še odvadit), včasih malo nesramen, sicer pa je samo MOJ ;)




.ču -> OVEN-moški (8.4.2005 9:53:41)

Moj :love:oven(21.3.),jes dvojcek-ovca obcasno,a ne,Ajsha:)
:love:potrpezljiv,vztrajen,rad ima otroke,...
:(zlo tezko kaksno napako prizna

Lp:)




Ajsha -> OVEN-moški (8.4.2005 10:00:26)

Hihi, Pikaču :)

Jes ovca (21.3.) ne priznam NOBENE napake !! :) Tko da bo moral tvoj še malo vadit - nej kr k men na trening pride!!

LP!




viv_ -> OVEN-moški (8.4.2005 10:08:58)

moj ma tudi rojstni dan 21.3. :)




Ajsha -> OVEN-moški (8.4.2005 10:10:28)

Pa je tudi popoln a ne, viv? :)




ajat -> OVEN-moški (8.4.2005 10:16:11)

no na bratca sem pa pozabla ;)
On je tudi oven in tudi 21.03.




viv_ -> OVEN-moški (8.4.2005 10:16:17)

Ajsha - seveda. O tem priča že to, kako fajn ženo si je zbral ;)




Ajsha -> OVEN-moški (8.4.2005 10:24:48)

Ja itak :)

Mi ne naredimo napake, pa da nas kolješ :)




Anonimen -> OVEN-moški (8.4.2005 10:45:54)

moj je oven 23.3., jaz dvojček, skupaj sva malo več kot 6 let pa nimam glede njega nobenih pripomb:).




Baldi -> OVEN-moški (8.4.2005 10:50:24)

UUU, fina tema :bravo:
A lahko tud jest povem, sicer za ženo:zmeden2:
Ona je tudi ovnica. Kaj naj rečem ovni so zakon.
Sicer zelo nepredvidljiv značaj z nihanji (smo gor ali dol - vmes ne obstaja), pa vendar ni nikoli dolgčas. Vedno se kaj dogaja.
Pa še to, če se le da, z glavo skozi zid:)-:)-:)-

Jest sem se vedno najbolje ujel z ovnicami. :bravo:
Toliko zaenkrat.

LP:pujs:

PS.viv, imam en fin link na zalogi iz numerologije tako, da če bo interes...




pika74 -> OVEN-moški (8.4.2005 10:59:12)

Gina ja neki tazga :)-:)-:)-

al pa a veš uno od enih hudih metalcou AaAaAaAaAaAa Thunder AaAaAaAaAaAa Thunder AaAaAaAaAaAa Thunder :hudicek::hudicek::hudicek::hudicek::hudicek::hudicek::hudicek::hudicek::hudicek:




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>