Fluorove tabletke (Fluonatril) (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Tejči -> Fluorove tabletke (Fluonatril) (8.4.2005 17:49:11)

Ojla!

Kako je s temi tabletkami? Jih dajete svojim :duda:? Mi smo jih sedaj dobili z navodili pediatrinje, da jih moramo dajat vsak drugi dan polovičko..v lekarni pa mi je rekla, da ji moram dati vsak drugi dan celo tabletko:zmeden: Zdaj pa ne vem kaj naj:zmeden2:

No mamice, povejte mi kako ve to dajete, ali ne dajete:zmeden:

LP, Tea:sloncek:




Anonimen -> Fluorove tabletke (Fluonatril) (8.4.2005 18:05:31)

Tejči jaz sem šele kakšen teden nazaj zvedla da sploh obstajajo. Jih pri pediatru aploh nisem dobila.

Aja pismo, zdaj sem se pa spomnla, da sem ti še en odgovor dolžna. Sori, pozabla :ups:




piščanc -> Fluorove tabletke (Fluonatril) (8.4.2005 18:46:50)

kakor vem, naj bi bilo vsak dan eno tabletko, mi jih pa nismo dajali, pediatrinja odsvetovala. baje naj bi po njih postali zobki krhki in rumeni, kaj je pa res, pa ne vem. Tjaša ima lepe zobke, jaz pa rumene (toliko o zasnovi).




TARA in MAJ -> Fluorove tabletke (Fluonatril) (8.4.2005 19:34:53)

Mi smo jih sicer dobili vendar jih ne dajemo;)




puncica -> Fluorove tabletke (Fluonatril) (8.4.2005 20:18:57)

Mi jih dajemo, če se spomnim, sicer pa smo dobl navodila eno na dan:zmeden2: Drugače pa je bila debata tlele o tabletkah:
http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=1&id=35499&idk=89
LP




babylove -> Fluorove tabletke (Fluonatril) (8.4.2005 20:34:27)

Moj zobar in pediater sta soglasna, da je treba dajat fluor do 6. leta starosti. Ampak nimam tabletk, tako da doziranja ne morem komentirat.




Kadija -> Fluorove tabletke (Fluonatril) (8.4.2005 22:07:17)

No poglej to!Jaz sem dobila navodilo dajanja dvakrat tedensko.Še posebej sem vprašala pedijatrinjo:zmeden2:.
Moja sestra jih je dajala tudi tako. Vendar pa je pomembneje čimprej začet z ustno higieno in ga navajat na to!No tabletke pa vseeno dajem.:kava:




borci -> Fluorove tabletke (Fluonatril) (8.4.2005 23:03:30)

mi smo dobili od pediatrinje navodilo vsak dan eno, v lekarni pa so rekli da ni škode tud če ne daješ, da ona ni dajala, pa so zobki čistov redu. tako da mu dajem ko se spomnim (nekje 2x tedensko).:zmeden2:




Titty -> Fluorove tabletke (Fluonatril) (9.4.2005 16:42:53)

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?id=35499&idk=89&stran=3




babylove -> Fluorove tabletke (Fluonatril) (10.4.2005 11:40:19)

Dober link, lep post od Titty.




Stran: [1]