Kako je prislo do vec otrok? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju >> Za nosečke dvojčkov, trojčkov, četverčkov



Sporočilo


KMALU -> Kako je prislo do vec otrok? (8.4.2005 19:48:30)

Ponavadi pride do trojckov ali cetvorckov takrat, ko je umetna oploditev.
A je katera dobila ali pa sedaj nosi toliko dojenckov po naravni poti?
Kako ste reagirale ko so vam povedali?




puncica -> Kako je prislo do vec otrok? (8.4.2005 20:30:44)

mislim da je tia&liu taka mamica ki ima dvojčke zdej pa je zanosila še s trojčki:bravo::bravo::bravo:




Pupica -> Kako je prislo do vec otrok? (8.4.2005 21:22:45)

Ponavadi je tudi dedno pogojeno. Mirka je tudi noseča z dvojčki. V prvo pa je imela 1 :duda:.
Kolikor vem, pa ima tudi njena sestra :duda::duda:, pa še nekaj jih poznam ki so tudi v družini imeli dvojčke.Vendar niso na RR. Tako da za reakcije, ko so zvedli, pa najbolje da tio&liu, ter mirko sama vprašaš.

LP

p.s.So dvojčki?:ups:Če so ti kar čestitam:bravo::bravo:




SISI25 -> Kako je prislo do vec otrok? (8.4.2005 21:50:52)

Mi imamo dvojčke in to po naravni poti: v družini pa nimamo nobenih dvojčkov: imamo pa enojajčna dvojčka in ti naj ne bi bila dedni; podedovali naj bi se samo dvojajčni:




petraCBU -> Kako je prislo do vec otrok? (9.4.2005 8:17:30)

Mi bomo čez par mesecev dobili dvojajčne dvojčke z naravno zanositvijo. Res je pa, da v naši družini (po vseh sorodstvenih straneh) mrgoli dvojčkov, enojajčnih in dvojajčnih.
P.




mirka -> Kako je prislo do vec otrok? (9.4.2005 22:27:06)

Tudi jaz pričakujem dvojčke. Baje da imamo v družini. Ima jih moja sestra - tudi on dvojajčne. Vendar ni imel nihče edino moja pra babica.

M:rozica:




lutka -> Kako je prislo do vec otrok? (10.4.2005 8:33:08)

tudi mi imamo dvojčke,po naravni poti.Pri meni je bil še večji šok,ker so mi G.rekli,da ne morem imet otrok.Ampak je ratalo:bravo:

Smo pa tudi mi imeli v sorodstvu kar nekaj dvojčkov

lp




bunkica -> Kako je prislo do vec otrok? (13.4.2005 13:00:09)

Ja naj bi blo dedno,ampak ni pa mus,vsaj tako je meni rekla moja G.Lahko se zgodi tudi takrat,če imaš za sabo že več porodov(jaz od prej 2).:bravo::bravo::bravo:

:rozica:




SašaR -> Kako je prislo do vec otrok? (22.4.2005 16:32:18)

Moja teta ima po naravni poti trojčke! Najprej ena punca, potem še ena, potem pa so hoteli še enega fanta in posledice so bile narejene tako da so dobili še tri punce naenkrat!




KMALU -> Kako je prislo do vec otrok? (24.4.2005 17:08:39)

Uh, to je pa prevec. Ne vem kako bi se kosala s tem...:zmeden:
Jaz sicer se ne vem ali imam puncko ali fantka, ampak glede na to, da je bila moja teta na vrsti za dvojcke ( po neki druzinski logiki ) in jih ni imela, pravijo da sem lahko tudi jaz ta, ki jih bo imela..., ceprav bi za enkrat imela enega :ups: pa potem pozneje se enega..:)




Stran: [1]