Krema z zaščitnim faktorjem (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Natas@ -> Krema z zaščitnim faktorjem (9.4.2005 18:01:02)

Sem danes v trgovini (intespar) gledala za kremo z zaščitnim faktorjem za našega, pa so imelo otroške samo obarvane, zato tudi nisem kupila, ker ne vem kako se potem to razmaže. a ima katera s tem izkušnje?




buči -> Krema z zaščitnim faktorjem (9.4.2005 18:07:02)

Jaz sem zelo zadovoljna z Bübchen mlekom faktor 32, ker se lepo vpije, pa čisto malo ga rabiš. Pozanimaj se v lekarni.
:kuza:




puncica -> Krema z zaščitnim faktorjem (9.4.2005 18:42:38)

Mi imamo nivejino zaščitni faktor 30 je pa baby al neki. Smo pa zadovoljni:bravo:




BONI* -> Krema z zaščitnim faktorjem (9.4.2005 18:46:48)

Obarvane? A tudi to obstaja:zmeden:

Lp, Boni




Alika -> Krema z zaščitnim faktorjem (9.4.2005 18:58:29)

Smo mel mi lani od nivee obarvano kremo,sam ne vem več ker faktor je bil.En kr visok,pa sej ni tolk važn ker.:zmeden:(se mi zdi,da okol 20)
Problem je bil v tem,da se sicer po koži zelo lepo razmaže,če pa jo dobiš slučajno na obleko,pa adijo zdrava pamet.Ne spravš tega :hudicek: dol,pa če uporabiš nevemkaj.:((
Bom letos za tamičkenga kr od vichyja kupla,za tavelzga pa od avona-pa zase tud.Tavelk nima očutlive kože na sonce in ga tud ni treba mazat z nekim čudn visokim faktorjem




Blink1 -> Krema z zaščitnim faktorjem (9.4.2005 19:42:47)

Jaz sem tudi kupila Niveino baby faktor 30. Se fajn razmaže. za tiste obarvane pa ne vem.




Anonimen -> Krema z zaščitnim faktorjem (9.4.2005 20:51:57)

Najvažnejše je da najdete kremo z najvišjim možnim zaščitnim faktorjem za vaše malčke.Na tržišču jih je veliko otroških.




LIALIA -> Krema z zaščitnim faktorjem (9.4.2005 21:12:08)

neva6, to pa ni res. Kreme z visokimi faktorji vsebujejo veliko več konzervansov ali nekaj ne vem točno kaj, ki za otroke niso dobri. Do 30 je še OK, več pa menda ne.




Elena B -> Krema z zaščitnim faktorjem (9.4.2005 22:36:05)

Včeraj mi je pediatrinja odsvetovala kremo. Čim dlje brez kemikalij... Raje klobuček, senčnik, dežnik za voziček... Če pa se ne da drugače in je sonce premočno, se uporabi krema.




daisy -> Krema z zaščitnim faktorjem (9.4.2005 22:45:26)

lialia,
Ni nujno, da kreme z visokim faktorjem vsebujejo konzervanse!! za našega uporabljamo Vichy mleko s faktorjem 60 in piše, da je brez konzervansov!




Anonimen -> Krema z zaščitnim faktorjem (10.4.2005 8:02:14)

Tako je samo deklaracijo je potrebno preštudirat.
Predlansko poletje ko je bil naš še majhen dojenček smo uporabile visok zaščitni faktor,kljub temu da je občutljive sorte ni dobil nobenih stranskih učinkov po koži.Nič sončnih opeklin kožica je ostala bela.
videla pa sem dve mamici z štirimesečnima dojenčkoma,ki sta bila pod marelami v vozičku,groza...po rokicah in nogicah sta bila živo rožnate barve-opekline.A je to prav?
Poleti večkrat opažam na plažah otroke,ki so s starši prišli na dopust,verjamite mi precej jih je,vsi prav vsi so imeli sončne opekline,majhni in večji.
Ne se zanašat na senco pod dežnikom in drevesi,sončno sevanje seže tudi tam in opeče.




lin -> Krema z zaščitnim faktorjem (10.4.2005 11:04:22)

Čakam da dobijo v lekarni (najbrž ta teden)kremico od Vichy




Anonimen -> Krema z zaščitnim faktorjem (10.4.2005 11:41:15)

Kremica Babydream (Muller) ni le brez konzervansov, je tudi brez barvil in parfumov.




al1* -> Krema z zaščitnim faktorjem (10.4.2005 13:39:31)

Mi že par let kupujemo mleko Ilrido. Dobi se ga v lekarni. Je brez barvil in konzervansov, ne vsebuje parfumov. Namenjen je otrokom z dermatitisom. Tudi razmaže se ga fino.

LP




Stran: [1]