Osebni zdravnik - LJ (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


malania -> Osebni zdravnik - LJ (5.1.2009 21:32:40)

Pozdravljene-i!

Sem v situaciji, ko moram zamenjati osebnega zdravnika. Sem v Lj. (Bežigrad) in ker nikogar ne poznam, bi prosila za priporočila, h kateremu zdravniku naj grem (lahko tudi za študente).

Najlepša hvala!




petra a -> RE: Osebni zdravnik - LJ (6.1.2009 8:49:12)

jaz hodim za bežigrad-dr.Slana je moja zdravnica, je sicer v šolskem dispanzerju, pa pravi da še vedno lahko hodim k njej in je res vredu...drugače je za odrasle baje zlo fajn zdravnica dr. Muffi-jeva




taška30 -> RE: Osebni zdravnik - LJ (7.1.2009 22:08:36)

Jaz hodim k dr. Lili Ločniškar v zdr. zavod Revita. Je pa to sredi Bežigrada na Peričevi. Privat s koncesijo. Meni so super. Naročajo na uro, tako da NIKOLI ne čakam, imajo svoj laboratorij za osnovne preiskave, pa še njen mož in še en dr. delajo skupaj, tako da vedno prideš do zdravnika, ker se menjajo.
Ne vem pa če imajo še kaj prostih mest na koncesijo.
Jaz jih res priporočam.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Tel.št. 2340-222




lotoska -> RE: Osebni zdravnik - LJ (8.1.2009 6:30:45)

IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Jaz hodim k dr. Lili Ločniškar v zdr. zavod Revita. Je pa to sredi Bežigrada na Peričevi. Privat s koncesijo. Meni so super. Naročajo na uro, tako da NIKOLI ne čakam, imajo svoj laboratorij za osnovne preiskave, pa še njen mož in še en dr. delajo skupaj, tako da vedno prideš do zdravnika, ker se menjajo.
Ne vem pa če imajo še kaj prostih mest na koncesijo.
Jaz jih res priporočam.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Tel.št. 2340-222


Se podpišem.




Yes -> RE: Osebni zdravnik - LJ (12.3.2009 10:54:19)

žal zelo odsvetujem




lotoska -> RE: Osebni zdravnik - LJ (12.3.2009 12:11:05)

Razlog?




*maja83* -> RE: Osebni zdravnik - LJ (13.3.2009 10:04:54)

Ola!

Tudi jaz hodim za bežigrad-šolski dispanzer- dr. Irena Kržišnik. Sem prej živela tam blizu, sedaj sem v Domžalah in je ne zamenjam. Poznam pa jih tudi nekaj, ki so pri dr. Slani in do sedaj še nisem slišala da bi kdo rekel da je ok, seveda so pa izkušnje različne.

Lp




Stran: [1]