|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   posteljnina
7.1.2009 8:20:18   
Jana28
punce živjo,

mene pa zanima, kje kupujete otroško posteljnino tiste, ki imate odejico nemških mer - 100x135 oz. 100x140? pri nas sem nekaj malega našla samo pri Odeji Šk.Loka in Svilanitu, ampak je izbira obupna.

pa še nekaj - a moram res pazit, da posteljnina nima ne zadrge in ne gumbov na koncu, ker naj bi bilo to nevarno za otroka?

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: posteljnina
7.1.2009 8:22:45   
pomar*ANČA*
jaz sem naročila pri galebu.

(odgovor članu Jana28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: posteljnina
7.1.2009 8:31:39   
Jana28
sem gledala galebove, ampak če naročim recimo tisti tridelni komplet (ki je kot razumem najmanjši možni), potem dobim zraven prevleke za posteljnino mere 135x100 tudi rjuhico za posteljo 140x70. slednja pa mi ne pride prav, ker imam posteljico 120x60!?

(odgovor članu Jana28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: posteljnina
7.1.2009 8:31:43   
Lunca1
Jaz sem posteljnine kupovala v Avstriji (Kika, Lutz, Toysrus). Se mi zdi, da imajo tudi bolj luštne motive kot pri nas.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: posteljnina
7.1.2009 8:32:37   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: Jana28

sem gledala galebove, ampak če naročim recimo tisti tridelni komplet (ki je kot razumem najmanjši možni), potem dobim zraven prevleke za posteljnino mere 135x100 tudi rjuhico za posteljo 140x70. slednja pa mi ne pride prav, ker imam posteljico 120x60!?


Jo pa samo pod jogi spodviješ, še vedno bolje prevelika kot premajhna.

(odgovor članu Jana28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: posteljnina
7.1.2009 8:40:20   
Lalica1
Jaz sem jih sešila sama, ker vedno sprobavam narediti sama. In mi je uspelo, pa še veliko ceneje me je prišlo. Sem pa dala gumbe in sedaj prvič slišim, da so nevarni. No, naša punca šteje 3. leta in se ji ni še nič zgodilo.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: posteljnina
7.1.2009 8:44:10   
Mišni
Jaz sem jih tudi sama nekaj naredila, ker nisem dobila nikjer prave barve.user posted image  Sem pa namesto gumbov ježke prišila. Pa ne zato, ker bi bili gumbi nevarni, prvič slišim, ampak zato, ker ne znam gumbnic delat.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: posteljnina
7.1.2009 9:13:25   
mišk
Po moje je mišljeno to z gumbi, da jih ne bi user posted image  slučajno pogoltnil in se zadušil. Če recimo ne bi bili dobro prišiti.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: posteljnina
7.1.2009 9:54:44   
kajajaka
Veletekstil jih ima. Izbira ni velika, nekaj pa je le...
Gumbe pa dobro prišij, pa ne bo panike.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: posteljnina
28.1.2009 18:57:44   
soncek1997
Preko spletne strani: www.kidsroom.de
Zelo zadovoljna: posteljnina Julius Zoellner

Pa uspešen nakup

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: posteljnina
28.1.2009 19:10:02   
AnciM
sem gledala galebove, ampak če naročim recimo tisti tridelni komplet (ki je kot razumem najmanjši možni), potem dobim zraven prevleke za posteljnino mere 135x100 tudi rjuhico za posteljo 140x70. slednja pa mi ne pride prav, ker imam posteljico 120x60!?


Jim pa zraven sporoči, da imaš manjšo posteljo in ti bodo pravo rjuho dostavili.

(odgovor članu Jana28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?