novemberke (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Teni_ -> novemberke (10.4.2005 17:26:30)

Kako ste kaj? Vam je še kaj slabo.

Jaz sem full na trnjih, ker imam jutri pregled. Hvala bogu, ga imam zjutraj, ker drugače bi se mi še čez dan preveč vleklo. Vam javim kako je bilo, ko pridem domov.

LP,
Mojca:nosecka:




Pikica76 -> novemberke (10.4.2005 17:32:08)

Blagor tebi. Jaz ga imam jutri teden dni. Si ugotovila da še nikoli nismo tako neučakano čakale na pregled pri ginekologu :)-




Teni_ -> novemberke (10.4.2005 17:42:15)

Ja, bo kar držalo. Še res(razen v prvi nosečnosti) nisem tako čakala pregleda.

LP,
Mojca:nosecka:




NinaŠ -> novemberke (10.4.2005 20:10:45)

Živjo!

Jaz sem zdaj že čist OK, me je začela grabit lakota - na srečo mi trenutno najbolj sedejo jabolka in jogurti (tko da s kilami ni težav). Na pregledu sem že bila, videla mojo pikico, zdaj komaj čakam 26. ko imam nuhalno. Moram pa reči, da me v primerjavi s prvo nosečnostjo zdaj veliko bolj skrbi če bo vse OK, veliko več premišljujem o možnih zapletih... sam poizkušam čim manj mislit - itak me pa Anže polno zaposluje, tako da je kriza sam zvečer ko gre spat.

LP




Majdi -> novemberke (10.4.2005 20:17:08)

Joj res nikoli nisem tako čakala na preglede kot sedaj ko sem noseča, da zvem če je z malčkom vse ok. Prej mi je bilo prav odveč:rozica:




Aja32 -> novemberke (11.4.2005 10:21:49)

No, Mojca si že s pregleda? Kako je bilo? Glej, da se nam javiš...:sloncek:

Drugače pa imam jaz naslednji torek drugi pregled... komaj čakam... Pa tudi komaj čakam, da pride tisti 12. teden... :sloncek:

pa, pa:nosecka:




Julijana -> novemberke (11.4.2005 11:44:45)

ojla novemberke!

Mojca nujno javi:bravo::angel:!
Mene še kar daje slabost:(( še vedno najhuje zvečer, poskušam se izogibati vsemu kar ima vitamin C. Drugače pa tudi meni ful dišijo jabolka:bravo:, apetit po čokoladi in bonbonih izginil:bravo: čist (sem namreč ozdravljena kadilka 3l brez). Tako da pri meni tudi ni problemov s kilami (1kg dol) sam ne vem kam, ker se mi treušček že pozna pa tudi joškice so se povečale.
lep pozdrav vsem pa poročajte iz pregledov ker vem da jih imate ta teden:bravo::love::sloncek:




Teni_ -> novemberke (11.4.2005 12:17:37)

Sem malo prej prišla domov. Gužva za znoret. SEm čakala od 7:45, pa do pol 11. No, ampak se je splačalo. Vse je OK. Srček bije tako kot mora. Sem dobila slikico. Sem jo 3x poslikala in dala v album. Sicer je malo megleno, ampak nekaj se pa vseeno vidi. Naslendnji pregled + UZ imam 11.5., prej pa bom šla še na NS.

LP;
Mojca:nosecka:




Še ena T -> novemberke (11.4.2005 12:56:57)

Pozdravljene.

Jaz imam naslednji teden prvi pregled, takrat bom že v 9. tednu. A ni to malo pozno? Tako sem nestrpna. Naročila sem se pa že zdavnaj.

KOliko časa se povprečno čaka na NS? Da slučajno ne zamudim... Ampak najprej moram seveda sploh na prvi pregled...




Julijana -> novemberke (11.4.2005 13:52:28)

Mojca kdaj pa misliš na NS?
Meni je rekel moj G da jo bo naredil kar sam na drugem pregledu 4.5.
Tvojo slikco:angel::bravo: sem pogledala-ful je lepa -res malo meglena, kaj pa ti je rekel glede PDP in velikosti.

A sem firbčna:ups:?
LPJ!




Teni_ -> novemberke (11.4.2005 14:36:19)

Nič, velikost ustreza, tako, da ostane PDP kar 10.11. Na NS bom probala čimprej, upam, da bodo me naročili tako, da bo ok.

Jaz sem imela 1. pregled danes, pa sem v 10. tednu.

LP,
Mojca:nosecka:




Stran: [1]