Zateceni gleznji (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


smrka -> Zateceni gleznji (11.4.2005 16:14:20)

Hej hej nosecke!
Zanima me, kako si pomagate pri zatecenih nogah, razen tega da se ulezez in jih imas malce zdvignjene. Meni zatecejo tako, da si komaj obujem cevle, potem me pa zacnejo se noge bolet....
:kuza:




špelin@ -> Zateceni gleznji (11.4.2005 16:32:45)

Meni pomaga samo to, kar si napisala - ležati v dvignjenimi nogami 9nebesa

Včasih mi čez dan tako zatečejo, da me prav koža na gležnju srbi, ker je toliko raztegnjena. Če večkrat čez dan ležem, je vse ok :bravo:

:rozica::rozica::rozica:




CUKRČEK -> Zateceni gleznji (11.4.2005 16:40:12)

Ojla,
jaz sem imela zadnje 2 meseca tako zatečene noge, da sem nosila le še copate. Pomagalo mi ni prav nič....pasalo pa mi je, če mi jih je mož masiral tako, da sem vsaj občutek imela, da je malo bolje. So mi pa takoj po porodu noge splahnele in sem se potem prav fajn počutila, ko sem spet imela "manekenske" gležnje:)-




CIPRESA -> Zateceni gleznji (11.4.2005 17:19:25)

O cukerček ko bi imela vsaj manekenske gležne nazaj, ker se tudi jaz ubadam z temi buhteljni. Pa kaj morem se večkrat uležem pa tudi če sedim probam noge imeti drugače kot spuščene dol. Se mi zdi da mi najbolj zatekajo ob sedenju.
Radosti nas :nosecka:




babylove -> Zateceni gleznji (11.4.2005 17:49:44)

noge v zrak, pa je ;)!




pika** -> Zateceni gleznji (11.4.2005 18:20:58)

paše, če dvigneš noge pa obvezno zvečer zeliščna kopel od Afrodite, potem pa masaža, potem pa aja, aja 9nebesa
najbolj komot so mi kakšni stari razvlečeni čevlji. Imam sigurno za 1 št. večjo nogo. kdo bi si mislil, da v mojih letih ( 38 ) noga še raste 8)8)




valentina. -> Zateceni gleznji (11.4.2005 19:31:24)


Jaz sem imela tudi en čas gležnje kot krofe , pa so punce tle svetovale naj več pijem - vode in je precej pomagalo. Upam da bo tudi tebi.

LP, valentina




andrejaz -> Zateceni gleznji (11.4.2005 22:26:29)

Čim več tekočine in obvezno čim manj slanega




Stran: [1]