imate kaksno idejo (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Vrtec in varstvo



Sporočilo


san -> imate kaksno idejo (11.4.2005 18:42:39)

pozdravljeni
moja starejsa deklica letos zapusca vrtec in vzgojiteljicam bi radi podarili nekaj za spomin in v zahvalo za njihov trud z nasimi otroci.
in res moram reci, da smo imeli veliko sreco saj sta bili obe krasni.
zdaj vas pa prosim za pomoc, ce imate kaksen predlog ali ze izkusnje kaj naj jima podarimo.:zmeden2:

hvala za predloge in lp:)




frutka_ -> imate kaksno idejo (11.4.2005 21:00:08)

Mislim, da je knjiga s posvetilom zelo lepo darilo ali pa kakšna lončnica.

LP




Anonimen -> imate kaksno idejo (11.4.2005 23:28:49)

Kaj pa kakšen CD s klasično glasbo?




marta2 -> imate kaksno idejo (12.4.2005 8:42:40)


Ko je moja prijateljica delala v vrtcu, so se na koncu zbrali tisti starši, katerih otroci so odšli v šolo, skupaj zbrali denar in vzgojiteljici in pomočnici skupaj prinesli zlate verižice, otroci so jima zapeli pesmico in dali lepo napisano čestitko.

Bilo je zelo ganljivo.




joma -> imate kaksno idejo (12.4.2005 9:18:12)

Tudi sama sem že dobila zlato zapestnico, starši so se potrudili in me želeli razveseliti in se zahvaliti. Lahko pa vam povem, da mi je ob takih darilih zelo nelagodno. Pomislila sem na to, kako je nekaj staršev pobudnikov zbiralo in prosilo od ostalih staršev njihov prispevek, nekateri so morda težko dali, so negodovali ali se jim je zdelo neumno, pa so bili raje tiho. Vedno sem ob kupljenih darilih v zadregi.
Zato bi vam morda svetovala kaj takega, kar bi sami naredili. Lahko sliko na steklo, enkrat sem dobila poslikano opeko (bobrovec) s podpisi mojih malošolarjev - visi v dnevni sobi. Sodelavka je bila vesela skupinske fotografije, ki so jo starši dali povečati in razrezati v puzzle, to vam storijo povsod, kjer razvijajo fotografije... Vsekakor pa znamo ceniti otroški izdelek v vseh tehnikah, ki ga samo primerno aranžirate... Uporabite domišljijo, naj se ve, da je od srca in ne kupujte dragih daril.
To je moje mnenje, verjetno ne osamljeno.




sašaš -> imate kaksno idejo (12.4.2005 16:24:56)

Se strinjam z jozim in pomlad.;)

Meni je najbolj neprijeten dogodek v vrtcu zaključek leta, ko "moram" prejet darilo. Nerodno, ampak res. Meni veliko več pomeni kakšna malenkost in prijazna beseda kakšnega starša ob koncu leta - kot pa eno drago darilo.

Če že mora bit darilo, se res najbolj razveselim kakšnega otroškega izdelka in prijazne zahvale staršev.

Lp :muca:




san -> imate kaksno idejo (12.4.2005 18:47:27)

najlepsa hvala za vase predloge

ste mi dale idejo:bravo:

lp s:)




bskrle -> imate kaksno idejo (14.4.2005 9:47:02)

Sama sem učiteljica in sem darila vesela, če je skromno (rožica ali svilena ruta boljši kemični svinčnik) in znamenje pozornosti, drugače je pa kar neprijetno sprejeti kaj dražjega.




Stran: [1]