Otok Lošinj.... (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


rosalie -> Otok Lošinj.... (12.1.2009 13:22:24)

Prosila bi vas za nasvet...in sicer, v tem letu bi radi šli na dopust na Lošinj. Ker pa imamo dve punci (ena 7 let, druga bo v času dopusta 10.mesecev) me zanima ali je bolje za majhne otroke Mali ali Veli Lošinj? Glede plaže, ker nekateri mi pravijo da je za majhne otroke super na Velem Lošinju, drugi mi pa to varianto odsvetujejo, in jaz zdaj ne vem kje iskati!?
In če je morda že katera bila v kakšnem dobrem apartmaju tam?

Hvala, hvala...





danijela in taja -> RE: Otok Lošinj.... (12.1.2009 13:41:38)

kot otrok smo stalno hodili na veli lošinj...in je bilo super!!!!!!!za otroke je odlično......pa tud zdej poznam enih par k so šli pa je noro ....sm tud gledla slike...pa kamp čikat.....




uursa -> RE: Otok Lošinj.... (12.1.2009 14:03:42)

Mi smo kampirali  parkrat na Male Lošinju in nam je bilo zelo všeč.Tako,da za apartmaje ne vem.Nam je bilo zelo všeč.Bili smo v kampu Čikat-borovci,senčka,če želiš sonček.Mislim pa da lahko najameš mobilnidom-maš vse noter.Plaža je kar velika,dva zalivčka s kamni sta fina za otroke.Do centra pa tudi ni daleč.Šli smo tudi na izlet na Veli Lošinj.Tam je hotel in privat sobe.Tudi zelo lepo.Najdeš tudi zelo lepe divje plaže,če na maraš gužve.




tanjusi -> RE: Otok Lošinj.... (29.1.2009 21:34:13)

kot otrok smo stalno hodili na veli lošinj...in je bilo super!!!!!!!za otroke je odlično......pa tud zdej poznam enih par k so šli pa je noro ....sm tud gledla slike...pa kamp čikat.....

kamp čikat je malem lošinju[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]