potovanje z letalom (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


bena -> potovanje z letalom (12.4.2005 14:15:20)

Pozdravljene vse mamice in tiste, ki še pričakujete. Nujno potrebujem vašo pomoč. Sem v začetku 10. tedna in čez dobrih 14 dni imam rezervirano potovanje z letalom v Pariz. Pred tem sem se s svojim ginekologom sicer posvetovala, ali je potovanje z letalom v času nosečnosti varno. Zatrdil mi je, da s tem ni nič narobe. Odsvetoval mi je le uživanje hrane, ki jo strežejo na letalo. Kljub temu sama pri sebi nisem najbolj pomirjena, saj me skrbi, da bom s tem morebiti škodila otroku, ali celo splavila. V kolikor katera od vas o tem ve kaj več, ali ima s tem že kakšne izkušnje, jo prosim za nasvet, ali bi bilo morebiti potovanje boljše odpovedati. Tisočkrat hvala!




pi -> potovanje z letalom (12.4.2005 14:18:06)

Jaz ne vem zakaj bi naj letalo škodilo otroku, mislim da je dolga vožnja z avtomobilom veliko bolj nevarna.




Petra P. -> potovanje z letalom (12.4.2005 17:07:06)

Če G reče, da je z negove strani o.k., pol je o.k. Mi smo v 5. mesecu leteli v Grčijo. Nobene reakcije.




KMALU -> potovanje z letalom (12.4.2005 18:52:32)

Ko si noseca lahko potujes z letalom do 8 mesecev. Ko si v osmem pa rabis zdravnisko porocilo, da lahko potujes.
Je pa res da se po osmem ne priporoca - zakaj, ne vem.

...Ce se pa zgodi, da dobis popadke na letalu pa imajo dovolj usposobljene ljudi, da ti pomagajo roditi - ampak za to je bolj malo moznosti.




Anonimen -> potovanje z letalom (12.4.2005 19:38:38)

Lahko letis, vendar tak kot so zgoraj rekle!
Preveri ce imajo na letalu vse za nosecke urejeno, da nebos kje doma ostala:)-




Aja32 -> potovanje z letalom (13.4.2005 10:21:25)

Bena, ne skrbi, jaz grem čez dober teden z letalom na Portugalsko in sem se tudi posvetovala z mojim G., pa je rekel, da ni nobene panike. :bravo::bravo::bravo:

A:nosecka:




Stran: [1]