Adriatic.hr (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


Adelina -> Adriatic.hr (20.1.2009 9:56:25)

A je katera že potovala preko te agencije. Jaz sem včeraj mal gledala za apartmaje, pol sem pa ugotovila, da tudi pol leta starega otroka štejejo kot osebo, kar se mi zdi neumno in v naših agencijah ni tako. A se da to kaj zmenit-sam ni nobene številke za osebni kontakt. Al pa a se da kje dobit kontakt lastnikov, ki oddajajo te apartmaje prek te agencije? Ma katera izkušnje?
Hvala.




lukec -> RE: Adriatic.hr (20.1.2009 10:03:59)

Z agencijo nimam izkušenj, sem pa lani tam iskala apartmaje. Ko sem si ga izbrala, sem šla na google in poiskala direktno številko lastnice in se dogovarjala naprej z njo.




lukec -> RE: Adriatic.hr (20.1.2009 10:34:51)

TUKAJ imaš pa tudi ogromno apartmajev, opremljenih z direktnimi kontaktnimi podatki.




Adelina -> RE: Adriatic.hr (20.1.2009 10:48:02)

Lukec hvala. Bom pogledala ta link z direktnimi številkami.
Glede une agencije pa: kako pa si sploh zvedela, kako se imenujejo apartmaji? Ker jaz najdem samo številko objekta, pod katero ga agencija oddaja, s tem pa si ne morem pomagat.




liliana -> RE: Adriatic.hr (20.1.2009 13:17:36)

Mi smo preko adriatica.net rezervirali lansko leto za prvi maj apartma na Cresu....in otrok je bil takrat star eno leto pa je niso šteli kot osebo......videlo se je pa to tam, ko vpišeš pri izračunu cene podatke za vse osebe......sicer za otroka moraš tudi dati rojstni datum in vse ostale podatke, na koncu pa ti ga ne upoštevajo.......vsaj lani je bilo tako......




Adelina -> RE: Adriatic.hr (20.1.2009 13:57:56)

Ampak ko si iskala a si ga vpisala pod število oseb ali ne?




liliana -> RE: Adriatic.hr (20.1.2009 15:01:09)

Seveda......saj ga moraš vpisati tudi, ko ga prijavljaš......

Za primerjavo pa pri otrokovi letnici rojstva enkrat vpiši njegovo dejansko leto rojstva, drugič pa 5 let več, tretjič pa 10 let več, pa boš takoj videla razlike v cenah......[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Adelina -> RE: Adriatic.hr (20.1.2009 15:11:24)

Ja sam potem moraš iskat večji apartma (torej tudi za dojenčka), ker ti manjšega sploh ne ponudi (saj ko iščeš, še ne vpišeš starosti otrok ampak le število oseb).




liliana -> RE: Adriatic.hr (20.1.2009 15:31:21)

Sem šla zdaj pogledat, kaj te matra......

Tam pač vpišeš 2 osebi in ti vrže ven apartmaje večinoma za 2-3 osebe, pri kalkulaciji cene pa vpišeš še otroka kot tretjo osebo......in tam kjer imajo popust ti ga obračunajo, kjer ga pa nimajo pa ne.....eni apartmaji imajo fiksirano ceno ne glede na malega otroka.....pri enih pa imaš popust.......




lukec -> RE: Adriatic.hr (20.1.2009 16:57:43)

IZVIRNO SPOROČILO: Adelina

Lukec hvala. Bom pogledala ta link z direktnimi številkami.
Glede une agencije pa: kako pa si sploh zvedela, kako se imenujejo apartmaji? Ker jaz najdem samo številko objekta, pod katero ga agencija oddaja, s tem pa si ne morem pomagat.



Uf, se opravičujem, imaš prav, sem zamenjala z http://www.uniline.hr/.




Adelina -> RE: Adriatic.hr (21.1.2009 9:08:32)

Hvala obema. Bomo nekaj ustreznega poiskali.




Stran: [1]