Primotren med nosečnostjo??? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


ksenjicka -> Primotren med nosečnostjo??? (26.1.2009 20:18:34)

Ali je tu kaka zdravnica?

Imam okužbo mehurja in spl. zdrav. mi je predpisala zdravilo Primotren. Tu pa piše da, ga naj ne jemljejo nosečnice. Tega zdravnici nisem omenila. Kaj sedaj? Ali lahko vseeno jemljem???

Obstaja možnost da sem zanosila in tudi že dalj časa jemljem elevit. Čez dober teden bom naredila test nosečnosti.

Kaj storiti?




jakaracman -> RE: Primotren med nosečnostjo??? (26.1.2009 20:43:47)

Ja zdravniku žal moraš povedati vse podatke, da ti da lahko primerno zdravilo.Pot pod noge in nazaj.




taška30 -> RE: Primotren med nosečnostjo??? (26.1.2009 21:00:50)

Ja, tudi jaz sem ga pri 1.nosečnosti jemala tam nekje med ovulacijo in CB testom, kaj češ, uroinfekt pač.
No, in po pozitivnem testu, sem poklicala G in ji povedala za Primotren in je rekla da ni panike. Bilo je vse OK.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anonimen -> RE: Primotren med nosečnostjo??? (26.1.2009 21:30:15)

Jaz tudi. Imela sem vnetje mehurja, ko še nisem vedela, da sem noseča. Ker pa sem nosečnost načrtovala in sem imela v mislih tudi to, da lahko pa da sem noseča, sem to povedala svoji G, in ta mi je predpisala ravno Primotren. No, bila sem v resnici že noseča in tako sem bila mirna, ker sem vedela, da mi je predpisala zdravilo, ki nima hudega učinka na plod.




bamoocham -> RE: Primotren med nosečnostjo??? (27.1.2009 10:21:18)

IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Ja, tudi jaz sem ga pri 1.nosečnosti jemala tam nekje med ovulacijo in CB testom, kaj češ, uroinfekt pač.
No, in po pozitivnem testu, sem poklicala G in ji povedala za Primotren in je rekla da ni panike. Bilo je vse OK.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


Pri meni je bilo čisto isto, me je kr mal panika zarad tega grabila. Pa je rekla gin. da če bi bile posledice zarad Primotrena, se itak nosečnost ne bi prejela. Tako, da ni panike.




Stran: [1]