Nosečka s težavno hrbtenico (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


natja_ -> Nosečka s težavno hrbtenico (15.4.2005 9:48:06)

hojla vse mamice in bodoče mamice 9nebesa

Hehe, ne ne, nisem jaz nosečka, vendar pa vam zastavljam vprašanje v imenu prijateljice nosečke.
Namreč, že od nekdaj ima težave s hrbtenico (baje nekakšen "zarastek" na hrbtenici) in so ji vsakdanje bolečine že normalne. Je srečka nosečka 9nebesa - še enkrat čestitke Metka, vendar pa jo je strah poroda - boji se porodnih pritiskov, kar bi lahko(?) škodilo njen ali otroku. Ne ve kakšen porod (carski rez...?) bi ji olajšal rojevanje in brezposledično zdravega otroka in seveda sebe...

Če ima mogoče oz. je imela katera kakšne takšne probleme, bi vas lepo, lepo prosila, da mi posredujete svoje predloge glede načina rojevanja....:zmeden:

že vnaprej hvala za morebitne odgovore in veliko sreče z vašimi sončki, pikicam in .... čuvajte se....

srečno - natja :sloncek:











Meceno -> Nosečka s težavno hrbtenico (15.4.2005 10:27:09)

Predvidevam da je ta zarastek nekje v predelu trice oz del ostanka repa , in verjamem da to boli oz ima problem z ravnotežjem . Če ni , potem ne vem kje bi lahko bil :zmeden:
Je pa ponavadi taka :nosecka: pod nadzorom oz sigurno mora počivati , da hrbtenica čim manj trpi .
Kadar gra za kakršnokoli težavo z hrbtenico v :nosecka: , ta rodi z CR , ker je preveč riskantno da se kaj ne zgodi .

Upam da sem malo pomagala 8)

Čestitke Metka :bravo::bravo::bravo:




natja_ -> Nosečka s težavno hrbtenico (18.4.2005 7:34:02)

Seveda vsak odgovor pomaga. Tudi sama je rekla, da bo verjetno prišel v poštel carski rez, pa vendar bi rada vseeno vedela, če je slučajno še kakšna možnost poleg te...

hvala za odgovor :sloncek:

natja




Stran: [1]