RE: novi izgled zadnjih 50 debat (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> O portalu



Sporočilo


t5t6 -> RE: novi izgled zadnjih 50 debat (28.1.2009 11:12:35)

Meni je tudi čisto mimo, prvo sem mislila, da nisem na pravi strani. Totalno konfuzno, preveč kričeče, kar pa je pomembno (teme) zelo nevidno. Prej je bolo 100 X boljše




t5t6 -> RE: novi izgled zadnjih 50 debat (28.1.2009 11:19:19)

zdaj pa je res boljše, čeprav mi je bilo prej bolj všeč, no ma vseeno je zdaj kar OK, važno da se teme dobro vidi.




lukec -> RE: novi izgled zadnjih 50 debat (28.1.2009 12:04:04)

Kar se tiče zadnjih 50 debat je zdaj o.k., so naslovi dovolj poudarjeni. Se pa pridružujem Pikapolonici: če sem bila prej sredi branja debate je desno zgoraj utripalo obvestilo o Z.S., zdaj tega ni več (razen na: zadnjih 50 sporočil), bi bilo dobro, če je to vedno na očeh, ne glede na to kje na forumu si.




bskrle -> RE: novi izgled zadnjih 50 debat (28.1.2009 13:27:25)

Nepregledno, majhne črke pri temah.
OBUP.





Anonimen -> RE: novi izgled zadnjih 50 debat (29.1.2009 7:42:48)

IZVIRNO SPOROČILO: lukec

 če sem bila prej sredi branja debate je desno zgoraj utripalo obvestilo o Z.S., zdaj tega ni več (razen na: zadnjih 50 sporočil), bi bilo dobro, če je to vedno na očeh, ne glede na to kje na forumu si.


ja, tiste številke se praktično ne vidi. vseeno bi lahko poleg številke utripala še puščica.




Veverička -> RE: novi izgled zadnjih 50 debat (29.1.2009 20:38:51)

Da sem zdaj našla to temo, sem porabila ful časa!!! Ampak sem iskala, ker sem si mislila, da ne morem bit edina, ki mi ni všeč.
POnavadi se gre na boljše, ko se kaj menjava, ne pa na to!!!
Ni mi všeč, res mi ni!!
Upam, da boste spremenili nazaj[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]