|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ponovno noseča
2.7.2009 21:26:37   
cvetka13
DEJMO NOSECKE!!!

ZDRZITE! pOCIVAT, POCIVET...TAKO JE MENI USPELO PRIPELJATI DO 37T- PO PRVEM PORODU V 33T. sKRBI SO, POZNAM TO....POD SRCEM PA NOVO ZIVLJENJE!





_____________________________

PDP 21.2.

(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ponovno noseča
14.7.2009 14:44:57   
Noseckica
No, da javim, da sem 3.7. povila sinka Gregorja in sicer sem rodila s 35 tedni in 1/7. Meril je 50 cm in tehtal 2.985 g.user posted image Včeraj sva po 10 dneh zapustila porodnišnico.

< Sporočilo je popravil Noseckica -- 14.7.2009 14:45:19 >

(odgovor članu cvetka13)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ponovno noseča
14.7.2009 14:50:36   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

No, da javim, da sem 3.7. povila sinka Gregorja in sicer sem rodila s 35 tedni in 1/7. Meril je 50 cm in tehtal 2.985 g.user posted image Včeraj sva po 10 dneh zapustila porodnišnico.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ponovno noseča
14.7.2009 23:09:39   
bibyzan
Nosečkica, kot sem ti že rekla:ČESTITKE!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi še čakamouser posted image .

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ponovno noseča
15.7.2009 10:04:47   
Davana
Nosečkica - čestitke še tukaj user posted image
In da povem še vsem ostalim - mali Gregec je pravi lepotec user posted image user posted image

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ponovno noseča
15.7.2009 13:40:43   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

No, da javim, da sem 3.7. povila sinka Gregorja in sicer sem rodila s 35 tedni in 1/7. Meril je 50 cm in tehtal 2.985 g.user posted image Včeraj sva po 10 dneh zapustila porodnišnico.



Čestitam!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ponovno noseča
15.7.2009 14:57:03   
Noseckica

IZVIRNO SPOROČILO: Davana
Nosečkica - čestitke še tukaj user posted image

user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Davana
In da povem še vsem ostalim - mali Gregec je pravi lepotec user posted image user posted image

user posted image

Sicer pa, kakšen pa naj bi bil...poglej mamico...user posted image

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ponovno noseča
15.7.2009 21:43:21   
Janeja
Čestitam nosečkica. user posted image
Gregor je pa pravi korenjak. Tele mere so za 35T odlične. user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ponovno noseča
15.7.2009 23:41:42   
Noseckica
Hvala vsem za čestitke! user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ponovno noseča
16.7.2009 9:29:16   
Davana
IZVIRNO SPOROČILO: Davana
In da povem še vsem ostalim - mali Gregec je pravi lepotec user posted image user posted image

user posted image

Sicer pa, kakšen pa naj bi bil...poglej mamico...user posted image



Hihihi, seveda... saj tako je bilo mišljeno :)

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ponovno noseča
17.8.2009 14:22:54   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: bibyzan
Nosečkica, kot sem ti že rekla:ČESTITKE!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi še čakamouser posted image .


Pa so jo dočakali. user posted image

Pravkar sem dobila SMS od Bibyzan, ki sporoča:

Pozdravljeni! Ime mi je Sara, težka sem 3.440 g ter velika 50 cm.
Od danes naprej bom v veselje mamici, atiju in sestrici Tjaši! Lp.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ČESTITKE še tukaj, Bibyzan!

< Sporočilo je popravil Noseckica -- 17.8.2009 14:23:20 >

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ponovno noseča
26.8.2009 23:24:26   
biba 78
Čestitke Bibyzan.......user posted image user posted image user posted image

Tjaši pa koš poljubčkov...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ponovno noseča
27.8.2009 14:37:43   
bibyzan
Hvala!!
Se že cartamo doma. No, to je pa nekaj čisto drugega kot je bilo prvič.

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ponovno noseča
27.8.2009 21:34:37   
Davana
Čestitke tudi od mene. user posted image user posted image
...pa vse lepo za naprej...

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ponovno noseča
28.8.2009 16:04:18   
najci
Čestitke tudi z naše strani,  Bibyzan!
To je pa verjetno res nekaj, kar si želi vsaka mamica nedonošenčka :)
Lepo se cartajte še naprej.

_____________________________

Naš zakladek se je rodil 4 mesece prezgodaj, zdaj pa nas vsak dan znova razveseljuje s svojimi nasmeški.
http://picasaweb.google.com/nadja.pogacar/Vesna

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ponovno noseča
17.12.2009 23:47:17   
najci
Mislim, da je čas, da malce osvežimo tole temo. A se strinjate?
No, jaz se lahko končno sproščeno vpišem tukaj:
Noseča sem.
Ja, čisto zares!
In noseča sem že nekaj mesecev, v bistvu že pol leta! user posted image

Ratalo je namreč čisto spontano, nepričakovano, med zadnjimi popravki za mojo magistrsko, tako da tudi datuma moje ZM ne vem! Samo nekam čudno dolgo je ni bilo in postajalo mi je slabo... Prve tri mesece sem živela čisto normalno in si govorila, da kar bo, pač bo.
Potem pa se je začelo. Od 6.10., ko so mi naredili preventivno cirklažo v 16.tednu, je kavč moj najboljši prijatelj in ves čas ležim. Vseeno so mi že na morfologiji v 22.t ugotovili, da se pod cirklažo že odpiram in kolikor drži, drži cirklaža. Toda ta teden imam same dobre novice. Že od 14.t nosečnosti naprej mi govorijo, da je otroček večji za 12 dni in ta teden so to z vsemi grafi potrdili na spremljanju UZ, tako da sem noseča že polnih 27tednov, kar je super! Tamali ima že več kot 1000g! In ja, Vesna bo dobila bratca!
Dobila sem tudi dexametazon za hitrejši razvoj pljučk, če bi slučajno zdaj rodila v treh tednih, potem bo pa tako že 30 tednov, da več ni panike.

V bistvu se mi zdi, da sem šele ta teden postala zares noseča in se ful veselim! Zdaj sem končno mirna in z veseljem delim tole novičko z vami... No, pa da vidimo, kako daleč bomo prišli...

_____________________________

Naš zakladek se je rodil 4 mesece prezgodaj, zdaj pa nas vsak dan znova razveseljuje s svojimi nasmeški.
http://picasaweb.google.com/nadja.pogacar/Vesna

(odgovor članu najci)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ponovno noseča
18.12.2009 13:53:16   
Davana
Čestitke!!! To pa je res lepa novica! Upam, da bo malček čim bolj dolgo v toplem zavetju maminega trebuščka!
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu najci)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ponovno noseča
18.12.2009 15:40:25   
Sulfinija
Najci,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  najraje bi te objela in pripelji tole nosčenost čim dlje.Jupi Vesna bo dobil bratca.

Najci še enkrat čestitke od nas treh...

LP mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ponovno noseča
18.12.2009 19:53:03   
bibyzan
Bravo!!!
In ja, prav imaš, jst sem tud ratala čist zares noseča, potem ko sem prehitela samo sebe- 27. teden. Takrat sem namreč rodila prvič. In od 30 tedna me ni bilo prav nič strah. Ker sem vedla, da smo na zeleni veji. No, potem sem dočakala 39. tednov, pa še takrat so mi naredili elektivni cr. No, imela sem pa drugačne probleme kot ti (Hellp), ampak možnost ponovitve 50:50.
No, naša donošenka je stara 4 mesece in ne morem verjet kakšna razlika je, če jo primerjam s prvo. Pri kilah jo bo itak dohitela (ima nekaj čez 6 kg), Tjaša pa je stara 2,5 leti z 10 kg. Smešno. In šele sedaj razumem tiste, ki so me po čakalnicah z zanimanjem opazovali in spraševali kako lahko tako mala punčka sedi:-)))) Meni se pač ni zdelo nenavadno. No, sedaj vem zakaj je bilo njim.
Želim ti lepo doživljanje te nosečnosti. To kar sedaj doživljaš verjetno prvič, ker prejšnjič pač ni bilo možnosti. Pa pozitivno mišljenje, mislim, da to tudi daleč pripelje. No, pri tebi še počivanje. Pa itak je zima, pa mrzlo zunaj..............Držim pesti, da zdržiš čim dlje.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ponovno noseča
18.12.2009 21:06:02   
Janeja
Najci, iskrene čestitke. user posted image

Res sem zelooo vesela, da si že tako daleč. Zdaj pa čim bolj sproščeno do konca. Držim pesti... user posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ponovno noseča
18.12.2009 21:46:51   
valči
Vsem skupaj čestitam,posebej tebi,najci,sem res vesela zate,si mi bila v veliko oporo,ko sem imela hude težvae pri zadnji nosečnossti z Nino.
Si mi osdovarjala in me bodrila.Sem imela velik hematom,ki je rasel,krvavela z krči do 19.tedna user posted image ,čudež mi je bil,ko sem do 30. prilezla.Na koncu pa dva dni čez rok rodila borko.So se vsi zdravniki čudili,kakše borec je plod,da hoče živeti,kljub vsem,kasr se okoli dogaja...Joj,me kar stisne,koliko krvi je šlo ven,kepe,mlakeuser posted image ,detece se pa ni dalo.
Se me spomniš?

Vglavnem,vesela sem,veliko lepega ti želim,no,vsem mamicam in bodočim mamicam.
Kako pa kaj Vesna,je vredu,zdrava?Koliko je stara?


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ponovno noseča
18.12.2009 23:41:18   
Noseckica
Najci, ČESTITKE!!! user posted image user posted image user posted image

Tudi moj Gregor je bil od tretjega meseca naprej ves čas večji za 12 dni, kar se je na koncu izkazalo za še kako resnično. Rodil se je s 35t 1/7 in tehtal 2.985 g in meril 50 cm. Razlika je pa takšna med 32 tedensko Marušo in njim, kot da bi bil prenošen. Pri 5,5 mesecih tehta dobrih 9 kg in meri cca. 70 cm. Da o motoričnem razvoju niti ne govorim...


Najci, le pogumno naprej in še enkrat ISKRENE ČESTITKE! user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ponovno noseča
19.12.2009 11:34:51   
biba 78
Najci.......kaj naj reče...ČESTITKE, ČESTITKE IN ŠE ENKRAT ČESTITKE....Vesela sem zate...punca drži se in upam, da zdržiš čim več tednov...sicer pa...jaz vem, da bo tokrat vse ok. Pa bo še en sonček več v tvojem življenju...user posted image
 
Vesni pa en velik poljubček...
 
Lp

< Sporočilo je popravil biba 78 -- 19.12.2009 11:36:36 >


_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ponovno noseča
20.12.2009 20:02:40   
Andromeda
user posted image user posted image user posted image Najci, držim pesti, da bo bebica čimdlje v bušiju!

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ponovno noseča
21.12.2009 13:59:35   
3Sonček3
najci user posted image   in itak da boš zdržala še 3 tedne, še več, sm pozitivno razmišlat. Kdaj pa maš PDP? js sm tut v 27 T zato sm tolk firbčna. Iz kje pa si? Aja pa še to, hitr se nam pridi pofočkat na forum marčevk 2010. Bojo punce zlo vesele nove članice. 

_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?