zamašen nos (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> zamašen nos (31.1.2009 14:04:16)

Punce ,sem noseča  in imam zelooooo zamašen nos in me zanima kaj priporočate ,ker ne morem več dihat tako je grozno.


Imam trenutno  fiziološko raztopino naravne morske soli in mi nič ne pomaga ,se mi zdi da me še od tega grlo boli[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]






Anonimen -> RE: zamašen nos (31.1.2009 14:45:52)

a si prehlajena ali imaš zamašen nos zaradi nosečnosti?...zaradi povišanih hormonov je dostikrat zamašen nos...jaz ga imam ponavadi zvečer, ponoči in zjutraj čez dan pa je tako suh...ne vem, pejd v lekarno pa prosi nosni ihalator pa povej, da si noseča...




bamoocham -> RE: zamašen nos (31.1.2009 14:58:52)

naredi si inhalacijo...zavri vodo, daj notri kailični čaj, malo soli in pusti malo stati. Nato to inhaliraj (brisačo čez glavo). Meni je takoj pomagalo prejšni teden, ko me je mučil prehlad, vročina in zamašen nos.




Rožica I -> RE: zamašen nos (31.1.2009 15:10:48)

Meni je pa ravno fiziološka raztopina najbolj pomagala. Uporabljam pa jo 5x na dan in moj prehlad traja max 3 dni.




april09 -> RE: zamašen nos (31.1.2009 16:04:49)

Veliko in velikorat fizioloska + operil (P) 1-2x na dan ne skodi.




tulpek -> RE: zamašen nos (31.1.2009 16:07:05)

Js si pa skoraj želim zamešenega nosu, ker mi vse tako smrdi, da se pritožujem nad vsem, kar se kuha doma in se non stop preoblačim, ker ne prenesem tega vonja na sebi.

Drugače pa: inhalacija je dobra ideja in vsaj za nekaj časa pomaga. Pa tudi tisti inhalatorji, ki jih dobiš v lekarni in imajo vonj po mentolu, pomagajo. Ne vem pa, če so za nosečnice OK, ampak tam že vejo.




Stran: [1]