Moj prvi pregled (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Pikica76 -> Moj prvi pregled (19.4.2005 9:31:40)

Jaz sem bila pa včeraj na prvem pregledu (9t2d) in bil je najlepši pregled v mojem življenju. Sem vidla mojo pikico na UZ in se je kar nastavljala, da bi jo slikali, je pa tako lepa, najlepša kar sem jih videla. Očka je čisto ponosno rekel, da se vidi da je podoben njemu :bravo:

Zdej imam pa slikico doma in jo hodim vsako minutko gledat. Sploh ne morem verjet, da imam nekaj takega v trebuhu. Zdaj sem res prepričana, da sem noseča :):nosecka:




Anonimen -> Moj prvi pregled (19.4.2005 9:33:57)

Pikica, ti kar uživaj v teh občutkih, so res nepozabni! Boš videla, kako luštno bo šele takrat, ko bo na UZ še več za videt!! Do takrat se pa čuvaj :)




tulipan -> Moj prvi pregled (19.4.2005 9:45:46)

OOOOOO, kako je lepo.....
Čestitam, res uživaj v teh lepih občutkih, očkovo navdušenje je pa tipično! Vsi najlepši otroci so njim podobni!! Ha, ha!
Lepo se imejte!
:bravo::sloncek::bravo::sloncek::bravo:




Še ena T -> Moj prvi pregled (19.4.2005 10:07:35)

Zanima me, če kaj čudno gledajo pri G., da prideš že na prvi pregled s partnerjem? Kakšne izkušnje imate ve?




Teni_ -> Moj prvi pregled (19.4.2005 10:20:43)

Super! Ti kar glej slikico, saj imaš kj za gledat.

ŠE ena T: nič ne bodo čudno gledali. Saj je normalno, da gre partner s tabo, če le lahko. Moj na 1. ni šel, bo pa zdaj vedno zraven, ker sem se zmenila za popoldan.

LP,
Mojca:nosecka:




tulipan -> Moj prvi pregled (19.4.2005 11:09:02)

Nič ne čudno gledajo, saj je vendar tudi očka nekaj pripomogel k temu, kajne?
Mogoče bi bila moteča kakšna videokamera, saj je prvi pregled navadno vaginalni...
:racka:




Andy13 -> Moj prvi pregled (19.4.2005 11:38:03)

Pikica, uživajta maksimalno! 9nebesa
Pa ne pozabi se pustiti razvajati. ;)

Moj je bil tudi na 1. pregledu z mano in ginekolog mi je naredil tudi vaginalni, ker je bilo tako zgodaj, da je preko U preko trebuha lahko le potrdil nosečnost, pa se mi ni zdelo nič narobe ali da bi mi bilo kaj neprijetno.




Pikica76 -> Moj prvi pregled (19.4.2005 14:25:21)

Meni je sestra rekla, le bo šel dragi notr pogledat, pa sem rekla naj raje zunaj ostane, ker mi ni prijetno, pa še vaginalni UZ mi je delala.




Stran: [1]