1. pregled (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


KMALU -> 1. pregled (19.4.2005 13:51:46)

Kdaj grem lahko na prvi pregled? Si moram ginekologa ze sedaj izbrati? Hodite k samoplacniskemu G?
Ker zivim v Italiji in v kratkem pridem v Slovenijo, bi rada opravila 1.pregled kar v SLO. Bom v 5T ali pa 6T. Je to prezgodaj?




Grascakinja -> 1. pregled (19.4.2005 13:59:57)

8 ali 9t je ravno prav, da se plodek že vidi na UZ. Naročiš se pri ginekolgu, ki ga boš izbrala. Jaz imam privat G, ki pa ima koncesijo, tako da nič ne plačujem.




valentina. -> 1. pregled (19.4.2005 14:01:46)


Jaz bi se na tvojem mestu naročila tam nekje v 8. tednu, prej je skoraj malo prezgodaj in ni nujno da se še vidi na UZ. Če imaš/boš imela zrihtano zdravstveno zavarovanje pa je škoda da bi hodila samoplačniško. Se mi zdi da je kar dobro poskrbljeno za nas :nosecka:.
Srečno, LP, valentina




wawa -> 1. pregled (19.4.2005 14:13:11)

Ej meni je G rekel da pred 8t nima nobenega smisla, ker smo potem vse razočarane ker nič ne vidimo:(:(, najbolje je nekje od 8 naprej pa do 10 t, jaz sem bila v 10t in se je full lepo videlo.

A ja če greš k samo plačniškemu boš prvi pregled plačala nekje 4-5 tisoč sit, ostali pregledi v nosečnosti so pa zastonj, razen NS če si stara pod 35, ta se plača in stane nekje 12.000,00 SIT....

Veliko sreče;)




Rozalija -> 1. pregled (19.4.2005 14:15:04)

Kam v slo pa prideš??? Ubistvu ti bo vsak G ki nima prav pretirane gužve naredil samoplačniški pregled. Vendar bi tudi jaz raje počakala na vsaj 7 tednov, ker prej se sigurno bolj malo vidi (oz ni rečeno da se bo že videl srčni utrip). Lahko pokličeš v leonišče ali pa jim pošlješ mail. To je v Ljubljani, poleg porodnišnice. Tam delajo večinoma G ki delajo tudi v porodnišnici. http://www2.kclj.si/leonisce/leonisce_01.html





KMALU -> 1. pregled (19.4.2005 14:30:21)

Rozalija hvala za predlog.., a link ne dela:(




Stran: [1]