pasenje kravic (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Nedonošenčki



Sporočilo


žabic@ -> pasenje kravic (12.2.2009 12:34:42)

Imam vprašanje, kdaj so vaši nedonošenčki začeli pasit kravice: zanima me dejanska in korigirana starost.
Naš mali je star 2 meseca, korigirano 10 dni in jih še ne pase, oziroma tu in tam mu uspe dvignit glavico za par sekund.
Danes sva bila na pregledu, pa je sestra celo paniko zagnala.
Zdaj sem čist zmedena, ker ves čas ponavljajo, da je treba gledat korigirano starost, zdaj pa...





2 Sraki -> RE: pasenje kravic (12.2.2009 16:08:16)

Kdaj začnejo pasti kravice ne vem. Naši so to zelo kmalu po rojstvu. Začela pa sem tako, da sem si ga polagala v polležečem položaju na moja prsa in trebuh, njegove roke pa naprej potegnila. Tako se navadijo občutka, kasneje pa jih med previjanjem malce obrneš na trebušček, da mal potrenira. Sicer pa neki ful forsirat se mi zdi do 3M brezveze. 




emaa -> RE: pasenje kravic (12.2.2009 16:21:22)

Naša dva nista tako kmalu kravice pasla, se je poznal tist mesec, ko sta bila prezgodaj, pa še hipotona sta bila, saj tudi glavice nista popolnoma sama mogla držat pri 4 mesecih. Pri njima so gledali korigirano starost. 




kajajaka -> RE: pasenje kravic (12.2.2009 19:08:26)

naša ni nedonošenka, pa pri 2 mesecih tudi še ni pasla kravic - v bistvu je do 4 meseca jokala, če smo jo na trebuh obrnili... nismo je silili in sedaj veselo pase kravice in se začenja plaziti... ne upoštevaj toliko sester in zdravnikov in daj otroku čas- boš videla, vse bo ok!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (12.2.2009 23:12:25)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]