Hotel Maestral - Novigrad (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


Ekaz -> Hotel Maestral - Novigrad (12.2.2009 12:34:44)

Je katere že bila? Zadovoljna?




Udb -> RE: Hotel Maestral - Novigrad (12.2.2009 12:36:48)

Jaz, en vikend jeseni. Sam hotel - zelo lepo, tudi bazen fajn, dobra hrana in predvsem kar želiš, plaža brez sence, tut bolj mala - čeprav to ne morem ravno govort, ker oktobra res ni bilo več za kopat. 




Mišni -> RE: Hotel Maestral - Novigrad (12.2.2009 13:13:45)

Bazen je samo zunanji, voda svinjsko mrzla. Ogrevana je samo na sonce.




total -> RE: Hotel Maestral - Novigrad (12.2.2009 13:57:31)

Lani za 1.maj smo bli zraven Maestrala,sam smo se hodili kopat v ta hotel,baje je ful dober,hotelske sobe lepe,tak da mi je žal da nismo šli v ta hotel,mogoč letos...




petarda -> RE: Hotel Maestral - Novigrad (12.2.2009 14:02:34)

Luškan hotel, mislim, da je bil lani obnovljen, lepe sobe, dobra kuhinja, blizu mesta..ravno prav za sprehod, blizu plaže...nismo pa bili v kopalni sezoni, tako, da ne vem kako je s plažo, bazenom zunaj...




nbiba -> RE: Hotel Maestral - Novigrad (13.2.2009 7:17:26)

Bili lansko leto, bili zadovoljni, priporočam.
Obnovljen hotel, lepa moderna jedilnica in prav tako sobe in celotni hotel. Hrane dosti izbire in dobra. Bazen imajo zunaji in notranji. Plaža mogoče res ni nevem koliko velika, vendar imaš okoli veliko travnatih površin in nekaj dreves kamor se lahko uležeš v senco. Mesto ravno toliko oddaljen, da imaš zvečer lep sprehod do tja. V mestu ogromno štantov......
Mi bomo letos verjetno tudi za kak podaljšan viken zopet šli tja.




Udb -> RE: Hotel Maestral - Novigrad (13.2.2009 7:38:34)

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Bazen je samo zunanji, voda svinjsko mrzla. Ogrevana je samo na sonce.
A to poleti? Notranji ne deluje? Ker pač v jeseni, sem se kopala v notranjem - morska voda, prijetno vroča.




frosti -> RE: Hotel Maestral - Novigrad (22.4.2009 18:08:11)

Mi lahko kdo sporoči kako je s hrano v tem hotelu. Želel bi tudi vedeti ali se v jedilnic sedi po sedežnem redu ( kot v nekaterih hrvaških hotelih ) ali poljubno kjer želiš. Pri obrokih je omenjena pijača. Kaj to pomeni samopostrežni avtomat ali ti jo postrežejo.




nbiba -> RE: Hotel Maestral - Novigrad (22.4.2009 18:37:09)

Hrana izvrstna. Vsak večer so pred gosti nekaj rezali - odojek- jagnje- prekajena krača.... Veliko je izbire od glavnih jedi, predjedi, salate, sladice....
Sediš kjer želiš. Kako je z pijačo pa ne vem, ker takrat ni bila pijača všteta, razen pri zajtrku, ko imaš iz avtomata sok. Priporočam[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




luka jan -> RE: Hotel Maestral - Novigrad (22.4.2009 20:02:34)

Smo bili pred kakšnim mesecem tam in smo bili tako zadovoljni , da gremo za 1. maj spet.[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Lepe in velike sobe, odlična hrana, pri vseh obrokih brezplačna pijača(pivo, vino in več vrst sokov). Tudi okolica fajn poštimana, zraven je še lepo in na novo urejeno veliko otroško igrišče z igrali, skratka jaz nisem našla nobene negativne točke. Osebje res ful prijazno, vse čisto, skratka ni kaj za kritizirat.
Glede plaže men ne potegne, ko enkrat samo malo povohaš dalmacijo ti istra pač ni več cool. Drgače pa glede na lokacijo super.
Če bi jaz mogla kdaj v glavni sezoni it v istro, bi šla definitivno sem.




Stran: [1]