Barva OASIS za Pramette (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Jessy -> Barva OASIS za Pramette (23.4.2005 18:01:04)

Danes sva v LJ gledala Pramette, ki je bil v lepi rumeni barvi, kombiniran s temnejšo modro barvo (skoraj črno). Ampak jaz (budala) nisem vprašala, kako se tej barvi reče in na i-netu take barve NI.
Na PegPeregovi strani je sicer zelo podobna barva, vendar, ko kliknem, da mi nariše voziček v taki barvi, postane ta barva popolnoma drugačna: bež/svetlo modra, ki pa tudi približno ni taka, kot je bila v trgovini.

A bi kdo vedel, če je oasis v resnici ta lepa rumena barva in da je le na sliki močno popačena???

Mi boste pomagali???? PROSIM!!!

Hvala

Jessy




jrakov1 -> Barva OASIS za Pramette (23.4.2005 19:02:28)

Barva oasis je v živo čisto drugačna.Poglej na RR 19.4.trgovina pegperego v trbižu in preberi kakšne so tam cene .Midva sva ga šla iskat tja in sem sporočila cene.LP




Jessy -> Barva OASIS za Pramette (23.4.2005 21:06:54)

Saj ravno zato pa sprašujem, če je to tista ta prava barva. Midva sva si ta voziček danes ogledala v Ljubljani ampak kupiti ga nameravava v Trbižu. Sem tudi že poklicala tja in povedala, da bi rada rumenega. Takrat je nastal problem, ker jo je zanimalo, če je to barva Oasis, jaz pa nisem vedela.
Voziček v barvi Oasis sem pogledala tudi na Sončkovi strani, pa ni niti približno taka, kot je bil ta voziček. Ta je res lepe rumene barve, kot kanarček, na slikah pa je umazano bela z delnim odtenkom rumene in tista siva je obupna, v resnici pa je lepo temna in s to rumeno lepo pašeta skupaj.

Mene zanima samo, če je Oasis v resnici rumena barva. Res bi bila hvaležna za ta podatek!

lp, Jessy




jrakov1 -> Barva OASIS za Pramette (24.4.2005 13:58:24)

Barva OASIS za Pramette je povsod enaka med letošnjimi modeli-ne med lanskimi!!!!
Če ti je ta barva všeč je to ta za katero sprašuješ.
Meni ni zdela rumena kot kanarček in tista siva tudi ni najlepša-po mojem okusu-BI REKLA DA JE MOGOČE RES BOLJ BLEDA.
Moraš pa paziti NA LUČI V TRGOVINI KER TE ZELO ZAVEDEJO!!!!!!!!!!Nesi to na naravno svetlobo in se prepričaj.
Nama je bila všeč tudi SAFARI.Ne moreš verjeti da je to ni modra ampak je ČRNA (HALO ZA OTROŠKI VOZIČEK-čeprav sem ljubiteljica temnih in črnih cunj--ne za voziček).Na koncu sva se odločila za Newport.Želim vama veliko sreče pri nakupu LP




corfu -> Barva OASIS za Pramette (25.4.2005 13:33:42)

MIdva ga imava in je živo rumen.




Stran: [1]