Alergija na mraz (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Alergija



Sporočilo


Seven* -> Alergija na mraz (20.2.2009 21:06:59)

A ima kateri od vasih otrok mogoce tole zadevo?




urška -> RE: Alergija na mraz (20.2.2009 21:11:42)

od prijateljice hči jo ima.




Anonimen -> RE: Alergija na mraz (20.2.2009 21:30:43)

Lahko kaj več napišete kako to sploh zgleda.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Arwenko -> RE: Alergija na mraz (20.2.2009 21:34:53)

hja imela jo je moja dobra prijateljica...zgledalo je tako, da je ob vsakem mrazu, bolj mrzlem vetru totalno zatekla,, predvsem v obraz in roke, oziroma kar je bilo izpostavljeno, zraven tega pa je dobila se izpuscaje oziroma rdeče pikice na tistem področju. Stvar je odpravila s terapijami pri bioenergetiku do te mere, da danes nima nikakršnih težav. Bolj v podrobnosti kako in kaj pa ne vem.




bskrle -> RE: Alergija na mraz (20.2.2009 21:40:52)

ja, smo imeli lani.  Letos je bolje.
KAj te zanima?




urška -> RE: Alergija na mraz (20.2.2009 21:49:49)

od prijateljice hči dobi zelo rdeča lica in čisto hrapavo kožo. vem pa da so tudi zaradi tega hodili na bioresonanco. koliko konkretno je v tem primeru pomgala pa ne vem točno, bi jo mogla vprašat.




ribica. -> RE: Alergija na mraz (20.2.2009 23:06:58)

jaz imam to alergijo, ampak sem jo dobila šele v najstniških letih. Oz sploh ne vem točno kdaj, zadnja leta imam največ problemov. Ni fajn, samo jaz sem taka, ne jamram in kr prenašam. Men je to pač normalno. Verjetno če bi se to nehalo kr ne bi mogla verjet kaj sem prestajala. Sploh nisem vedla, da bioenergetiki to lahko zrihtajo. Zanimivo. Mogoče bom pa zdaj kaj ukrenila.




urška -> RE: Alergija na mraz (20.2.2009 23:57:39)

ne bioenergetik, bioresonanca.




Stran: [1]