pozabila sem (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družinska zakonodaja



Sporočilo


*alja* -> pozabila sem (24.2.2009 18:44:56)

16.02. bi morala it na razgovor zaradi štipendije. Prinest dokazilo da sem naredila vse izpite. Ampak jaz sem na to pozabila, spomnila sem se pred pol ure[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image].

Spodaj pa piše da v primeru če se ne udeležim razgovora bodo pričeli s postopkom sodne izterjave.

Kaj pa zdaj?

Problem pa je še ker jaz tega izpiska o opravljenih izpitih nimam in moram v MB na šolo kar pa ta teden ne morem ker delam do treh.






AnciM -> RE: pozabila sem (24.2.2009 18:48:13)

Najbolje po moje je, da pokličeš,se lepo opravičiš in jih lepo prosiš za nov termin. Upam, da se ti uspe dogovorit.




sttj -> RE: pozabila sem (24.2.2009 20:50:35)

po mojem je najboljše,da pokličeš in se izgovoriš,da si zbolela,ker ne vem,če ti bodo upoštevali,da si pozabila,malo dolgo je že od tvojega datuma.




K_a_t_i -> RE: pozabila sem (24.2.2009 20:59:26)

IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Spodaj pa piše da v primeru če se ne udeležim razgovora bodo pričeli s postopkom sodne izterjave.


Saj ne morem verjet, da to še vedno pošiljajo! Ko sem jaz prejela tak dopis 10 let nazaj sem dvignila slušalko in jih vprašala, če se ne da za dokazila prosit brez tega, da ti zraven grozijo s sodno izterjavo. Gospa na drugi strani se mi je opravičevala, dokazilo sem pa pomojem potem samo po pošti poslala.
Pokliči in povej po pravici kako je. Sem sigurna, da ne bo nihče kompliciral.

Če ti je pa "zoprno", potem pač reči, da si bila na počitnicah in si šele sedaj nazaj (razen, če si prejela priporočeno osebno pismo).




Stran: [1]