Zaskrbljena (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


devička -> Zaskrbljena (27.4.2005 10:29:23)

drage punce,
v ponedeljek sem imela 1. pregled, kjer sem imela tudi UZ. Ugotovil je, da je pikica velika 12 mm. Do tu vse lepo in prav, skrbi me, ker sem bila prejšnjo sredo na urgenci zaradi krvavitev in tam so izračunali, da je moja pikica velika 10-11 mm. Zdaj me skrbi, ker ni nič zrasla. Mislite, da je lahko narobe zmerjeno? IN še nekaj, nič me ne špika, tako kot naj bi, če se maternica razteza. A je še pri kateri tako, pa je z bebico vse v redu?
Prosim, potolažite me malo, ker imam šele čez 14 dni ponoven UZ.
Devička




Dari -> Zaskrbljena (27.4.2005 10:33:01)


Glede velikosti bebice - tudi če je zrasla 1 ali 2 mm je to mislim čisto v redu, saj ne raste tako zelooo hitro. Glede špikanja pa naj te tudi ne skrbi - tud mene ni nič kaj špikalo, samo ob nenadnih gibih, pa je zdaj :duda: že cel korenjak in pridno brca.

LP :metulj:




nina42 -> Zaskrbljena (27.4.2005 10:57:37)

meni je tudi g rekla da je bolj mali 12mm. sem jo vprašala če je to kaj narobe pa je rekla da ne. me pa vseeno skrbi. takrat sem bila :nosecka:9 tednov. Ne vem.:zmeden:




valentina. -> Zaskrbljena (27.4.2005 11:14:55)


Glede na to, da so ti UZ opravili na dveh različnih aparatih, so tudi tu možna odstopanja. Moj G npr. ima bistveno slabši UZ aparat, kot ga imajo v bolnici. Tako da sem en mesec prej v bolnici videla na UZ bistveno več kot mesec kasneje pri svojem G.
Sej bo vse v redu.
:rozica:
LP, valentina




KMALU -> Zaskrbljena (27.4.2005 13:39:01)

Devicka v katerem tednu pa si?




devička -> Zaskrbljena (27.4.2005 14:13:21)

Hja, ko pa ne vemo. Na urgenci so mi prejšnji teden glede na velikost - 10/11 mm - rekli, da sem v 8. tednu, ta teden (v ponedeljek) pa je ginekolog rekel, da sem v 7/8 tednu, velikost 12 mm :zmeden::zmeden::zmeden:
Ne vem, kaj naj si milsim, česz 14 dni upam, da bo ornk zrasel in bomo vedli kej več...
Me res skrbi:(




Barby1 -> Zaskrbljena (28.4.2005 9:37:57)

Jaz sem bila na pregledu v sedmem tednu, pa je bil velik 8mm. Pač je rekel, da bo bolj mali dojenček. In da je to čist ok. Tko da se nimaš kaj sekirati.
Me pa tudi nč ne špika v maternici...
Pozdrravček
:zajcek:




KMALU -> Zaskrbljena (28.4.2005 10:12:49)

Samo poglej, tebi je v sedmem povedal da je velik 8mm in, da bo pac majhen. Meni se pa v sestem sploh se ne vidi..:zmeden::zmeden::(




Stran: [1]