ginekolog (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


* Mateja * -> ginekolog (1.3.2009 16:42:53)

Čau!
Zanima me, če je kje  v Novi Gorici, Šempetru al pa Postojni še kakšen ginekolog, ki vpisuje nove pacinete! Ne dobim namreč nobenega, ki bi vpisoval v gorici, v postojno bom klicala jutri?

Kam hodite primorke, mi lahko koga svetujete!!

Hvala!








staši -> RE: ginekolog (2.3.2009 8:40:23)

V Postojno dr. Merlo,samo dvomim da sprejema nove ti dam tel.probej 057202370
.če ne je dr.Mahnič Danica ta je tudi dobra tel.nimam ti pa dam od zdravstveni dom Postojna info.05 726 5401.srečno




* Mateja * -> RE: ginekolog (2.3.2009 20:54:28)

Ja za Merlota vem, da je ok. Je imel mojo nono čez!
Kaj pa jordanova? Ta je še vpisovala?
Ma groza na celem območjuod gorice do postojne ne upisujejo! Kam naj grem??!!




staši -> RE: ginekolog (3.3.2009 8:00:08)

Sej res Jordanova je fanj fuul je imela mene čez za tamalo ko sem bila po roku v porodnišnici (to je bilo 10 let od tega )potem vem da je dala odpoved ,pa sem čula da je prišla nazaj zdej pa ne vem kje naj bi delala ,pokliči pa vprašej .
No pa če se ne motim je tudi zelo dober pa mlad G Mugoša sam ne vem imena ,potem so še tisti stari mački tipo Tašev pa še ena ginekologinja tudi ne vem kako ji je ime no in pri nas v Sežani je Mugoša (oče od tistega v Postojni )samo je grave ,vsaj tako pravijo.  ,




* Mateja * -> RE: ginekolog (5.3.2009 21:18:19)

ma jaz nebi šla  k moškemu!! Teaga si ne predstavljam! Že k ženski grem težko. PO meni bo šaril pa samo moj mož.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




staši -> RE: ginekolog (7.3.2009 7:28:13)

Ej verjameš da sem bila jaz istega mnenja ,pa sem potem prišla do zaključka da to ni sploh res.
Jordanova je dobra G ampak nič nežnosti nima v sebi ,ko sem bila pri moškem je pa bilo čisto nekaj drugega ,vse delajo z občutkom.
To je moje mnenje!




svita -> RE: ginekolog (7.3.2009 8:24:48)

Res ti priporočam dr.Likarja ki dela v Postojni, sam mislim, da je pri njemu čakalna doba 3 mesece.Pokliči v ponedeljek zjutraj na tel:05 7000 722.




marantz -> RE: ginekolog (16.3.2009 11:23:50)

Mateja, a si koga dobila. A v Gorici prav noben ne vpisuje. Niti Rijavec Mohorko????




* Mateja * -> RE: ginekolog (17.3.2009 22:24:06)

V Gorici ne vpisujejo več, razen en moški, ki si nisem zapomnila imena. K Jordanovi bo šla zdej moja kolegica prvič in slišala same dobre kritike.
Ma k moškemu res nebi šla, nik nak, sej moja zdejšnja je tud obupna, ampak je vsaj šjora! Ma da bi me moški tikal tam doli, ma ne, še bolj nagravžno kot pri ženski! Ma sem čudna, a??!!

Poklicati moram še v Postojno, da vprašam! Kaj pa Šempeter?




staši -> RE: ginekolog (18.3.2009 19:38:25)

EJ STE RES ČUDNE ŽENSKE ,KAJ KO STE BILE NA PORODNI POSTELJI STE TUDI ZBIRALE KDO BO PORODNIČAR ???
Jaz osebno še enkrat povdarim da sem bila pri ženski gin. in moškemu sam so ženske zelo nevem nobene nežnosti ni ,grobe so ,moški če ne drugo delajo to z občutkom ,občutkom....malo heca ma je res...




* Mateja * -> RE: ginekolog (21.3.2009 0:49:44)

ja smo čudne! Pr porodu je bil tud moški zreven, pa je bil tok grob, da je bila groza. ma meni bi bilo še bolj nerodno, to je point.




staši -> RE: ginekolog (21.3.2009 18:28:41)

POL maš pa smolo ,sorry!




Stran: [1]