Krvavitev (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


Abby -> Krvavitev (2.5.2005 20:24:41)

Rodila sem 4.3., skoraj 7 tednov po porodu sem šla na poporodni pregled, kjer je bilo vse ok. Krvavela sem pa polnih 6t, vmes kak dan sploh ne, pa zato naslednji dan močneje. Zdaj pa se mi je skoraj 2 meseca po porodu pojavil krvav izcedek, ki izgleda kot začetek menstruacije, živo rdeče barve. Ne zdi se mi zelo verjetno, da bi to dejansko bila M, ker sem jo po 1. porodu dobila šele po 8 mesecih, otroka pa tudi tokrat polno dojim, ne dodajam niti čaja ali vode.
Ali ima katera podobne izkušnje ali idejo, koj bi to bilo?
Hvala za odgovore.
:rozica::rozica::rozica:




Gina -> Krvavitev (2.5.2005 22:05:52)

Jaz tudi pri prvih dveh nisem več kot pol leta dobila M, po tretjem porodu pa sem ravno tako polno dojila, pa sem po cca dveh mesecih začela kar krvaveti. Nisem vedela, ali je to M ali ne. Ker bilo je kar nekaj krvi, vsekakor ni bilo le malo izcedka. Sem vprašala G, pa je rekla, da ni nujno, da je bila M, da včasih tako pride. In res je potem nisem imela do 8. meseca. Še danes nimam pojma, kaj je bilo. Ni pa bilo nič narobe.




maja&m -> Krvavitev (3.5.2005 13:32:00)

Oj!

Jaz sem tudi rodila 4.3 in sem tudi imela zelooo dolgo krvavitev. Pa sem na prvem pregledu vprašala G. ali je to že slučajno menstruacija, pa je opravila pregled (tudi UZ) in mi rekla,da še ne,da se še rana celi.

LP

Maja




lunca77 -> Krvavitev (3.5.2005 14:37:44)

hojla!

meni je g rekla, da se lahko še 3 mesece po porodu pojavi krvavitev (sveža kri), kar pa ni panike ker je posledica dojenja.

uživaj in lp lunca77




vidja -> Krvavitev (10.5.2005 15:23:03)

Prvič se mi je začela redna menstruacija po 5 tednih, drugič pa po 6. Če te nič ne boli, če niii smrdeče in če nimaš vročine, potem po moje ni panike.

Uživaj!:morje:




Stran: [1]