klimatsko zdravljenje na debelem rtiču (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


* Mateja * -> klimatsko zdravljenje na debelem rtiču (9.3.2009 22:42:10)

a mi zna katera povedat kako to zgleda??!!

Hvala¨!




laaara -> RE: klimatsko zdravljenje na debelem rtiču (10.3.2009 8:58:18)

To je kot neke vrste letovanje, otroci bivajo v hotelu ali domu.
Tamkajšni  terapevti pa vodijo razne aktivnosti  kot so plavanje in različne dihalne vaje, klima je res dobra.
Zdravniška pomoč je na voljo ves čas.
Meni je bilo zelo všeč.




* Mateja * -> RE: klimatsko zdravljenje na debelem rtiču (21.3.2009 0:54:42)

kako je pa glede datuma odhoda, se lahko sam domeniš al kako?




hillmagic -> RE: klimatsko zdravljenje na debelem rtiču (27.4.2009 13:41:02)

Jaz sem bila pred parimi leti na debelem rtiču in sem imela skupino 12 otrok ki so bili asmatiki. Delali smo razne vaje na prostem in v vodi. V bazenču ali na morju. Izgleda tako kot navadna kolonija samo da je več gibanja pod strokovnim vodstvom. Fino je in otroci prav uživajo. Dnevi so polni aktivnosti. V primeru dežja je tudi en prostor kot telovadnica  kjer se otroci igrajo in ustvarjajo in notranji bazen. Vsak večer je zabavni program z raznimi igricami in za najmlajše kratke pravljične predstave. Za obroke in počitek je tudi poskrbljeno.
Glede datumu je bilo vsaj takrat na spletni strani razpis kateri termini so na razpolago.
Toliko..




ajtak -> RE: klimatsko zdravljenje na debelem rtiču (27.4.2009 20:18:30)

Jaz ti lahko povem samo kot otrok ki je tja hodil zaradi astme celo otrostvo, ene6× sem bla s starsi potem pa se ene 3× v koloniji- bilo je super!! Vedno smo se imeli krasno, v tisti zadnji koloniji se spomnim vecernih plesov, stanovali smo v takrat cisto novem hotelu, bilo je super.

Kot stars pa nimam pojma, ker je moj sine se premajhen ampak lahko ti povem da ga bom radevolje poslala tja ce bo imel kdaj (bognedaj) take tezave kot jaz.




Stran: [1]