Quinny zapp (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Anonimen -> Quinny zapp (3.5.2005 12:37:09)

Me zanima, če ima katera ta voziček in kako je zadovoljna z njim! Prosim za komentarje!




TARA in MAJ -> Quinny zapp (3.5.2005 14:10:47)

Ja, mi ga imamo in smo zelo,zelo zadovoljni:bravo:
Lahko ga vidiš v mojem albumu;)




lin -> Quinny zapp (3.5.2005 14:30:58)

tara9
da se malo pohvalim,ga mamo doma,smo ga danes šli iskat v baby center:bravo::bravo::bravo::bravo:-bež!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




TARA in MAJ -> Quinny zapp (3.5.2005 16:36:21)

NO LIN PA GA KONČNO IMAŠ:bravo:
in kako ste zadovoljni?
je super a ne;)




lin -> Quinny zapp (3.5.2005 20:06:20)

Danes smo ga sprobali na dolgem sprehodu in je suprca:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:




Mojca P. -> Quinny zapp (3.5.2005 21:06:30)

Nam je bil zelo vsec in se nam je zdel skrajno prakticen (predvsem zaradi velikosti, ko je zlozen); pa se vseeno nismo odlocili zanj, ker Ziga se vedno zelo rad v vozeku spi, naslon pa pri tem vozeku ne gre v lezec polozaj:((??? Ko bodo izumili zapp, ki gre v sedec in lezec polozaj:bravo: pa bo to sigurno nas novi vozek!!




TARA in MAJ -> Quinny zapp (3.5.2005 21:08:04)

Ja res je mala napaka ki jo ima Zapp da ne gre vsaj za polovico v ležeči položaj vendar mi tega ne pogrešamo ker naš Maj v vozku ne spi




Mina1 -> Quinny zapp (3.5.2005 21:13:50)

Še jaz:)-:)-:)-

tudi mi smo ga danes kupili v BC, jaz sem hotela črnega in ga tudi dobila;), čeprav so se prodajalke med sabo kar sprenevedale glede barv in količine. Čudne so bile že dan pred praznikom, ko sem spraševala kaj in kako je zdaj z Zappi in tako...

Skratka, imamo ga. Za prvega imamo MAXI TAXI SPEEDI tricikel in je super fajn, pa gre v enoprostorca, sem rabile še nekaj malega za v Pando.

Naš ati ga ne more prehvaliti in naš 3-letnik ga je krstil v stanovanju za našega:duda:.

Edino ljudje se mi smilijo, ker jih je cca 35 čakalo za borih 7 avtosedežev Romer, ki je bil tudi v akciji,
tako da:zmeden:

pa-pa Mina1




andrejaz -> Quinny zapp (3.5.2005 23:15:01)

Mi smo zelo zadovoljni z njim - je lep, zelo na majhno se zloži, dobro vodljiv,...

Do včeraj smo Zappa uporabljali v kombinaciji z lupinico Maxi Cosi Cabrio. Ravno danes pa smo nazaj na Zappa namontirali platno.
Mene to da se naslonjalo ne da v vodoraven položaj ne moti preveč, saj ga imamo kot dopolnilni voziček za shopping in podobno, tako da naš :duda: takrat skoraj nikoli ne zaspi. Drugače pa našemu :duda: ni problem zaspati tudi v pokončnem položaju - zaspi kar v nahrbtniku, tako da kakšnem kratek spanec v Zappu bo ravno tako Ok






Stran: [1]