2.pregled (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


chips -> 2.pregled (3.5.2005 13:00:52)

Spet jaz!Ravnokar sem prišla iz pregleda.
Sem čisto zmešana,sploh nevem sedaj kaj naj si mislim
Ko sem prišla k G. in mu povedala probleme(krči,..), mi je rekel da teh krčev naj nebi smelo biti! Morala sem se spreobleči in me je pregledal.Ampak ne preko UZ.Ampak mi je dal račko(tako kot da bi mi vzel vzorec).Ampak ko je račko vstavil se mi je vlilo full veliko belkastega izcetka tako ,da je dal kr ven in potipal kr s prstom.Nato pa me je spraševal še kaj je rekla na nuhalni ,in sem mu pokazala izvid.Ampak tam so zelo dobri rezultati!!!Rekel je da je vse v redu in da naj pridem čez en mesec!
Napisal mi je še potrdilo za podaljšanje bolniške ampak tam gor pa piše pri diagnozi: zaradi ogroženja splava.
Kaj si naj sedaj mislim????
LP:zmeden:




Grascakinja -> 2.pregled (3.5.2005 13:12:03)

Nič kaj dosti si ne misli, lepo počivaj, pojej vsaj en Magnesol na dan, ker pomaga proti krčem in se veseli svoje pikice.
Če boš pa spet imela kake izcedke in težave, pa nazaj h G brez oklevanja.
G ti je podaljšal bolniško, da boš doma počivala in tako ne boš tvegala, da bi bilo kaj narobe. Na potrdilu pa mora nekaj takega napisat, da bo šlo pri komisiji skoz - in tako priporočilo definitivno bo šlo skoz.
Glede pregleda - mene skoraj vsakič pregleda z račko in prsti, ker imam težave z MV, tako da to ni nič nenavadnega, kadar so kaki krči ali podobno na pohodu.
Lepo in zdravo nosečnost ti želim pa lepo pazi nase in na pikico!:rozica:




chips -> 2.pregled (3.5.2005 13:14:18)

Hvala pupa si me kr mal potolažila.
Se mi čudno zdi ker mi ni nič rekel za kakšno zdravilo za krče ali kaj drugega.
Hvala.




Stran: [1]