Kar naprej samo lula (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


rožica30 -> Kar naprej samo lula (14.3.2009 10:51:38)

 
Moja punčka bo kmalu stara 3leta čez dan je čista ponoči še ima pleničko. Lulat hodi pa skoraj na vsake 20minut in se tudi kar nekaj polula. Res, da kar veliko pije samo se mi vseeno zdi malo čudno da kar naprej samo lula. Ali je to normalno.




pipic -> RE: Kar naprej samo lula (14.3.2009 15:11:24)

če veliko pije je normalno
Itak :)

Od 18 ure otork naj več ne pije




barbi007 -> RE: Kar naprej samo lula (14.3.2009 19:00:37)

Od 18.00 ure naj otrok več ne pije[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]? Predstavljaj si sebe, da od šestih zvečer več ne piješ, čeprav si žejna... No, ja, če tako prakticiraš,...




ALWAYS LARA -> RE: Kar naprej samo lula (14.3.2009 19:13:39)

kolk je o velik popije?
ima mogoče zadah po acetonu? tut lulanje smrdi po acetonu? to so drgač lohk znaki sladkorne, pa nč nočm strašit...




pipic -> RE: Kar naprej samo lula (14.3.2009 21:03:17)

barbi povej zakaj otrok mora pit preden gre spat??
ne rabi
če bo pil pred spanjme itak potem vode ne more zadržat ,če je mehur poln
če bi šla spat okrog 19 ure ne bi pila.
pred spanjem par ur niti jaz ne pijem
tako da ja,si predstavljam




Tisana -> RE: Kar naprej samo lula (14.3.2009 21:37:41)

Pri nas je ful podobna situacija. Sicer ne vem, na koliko minut lula, ampak plenico ji moramo menjavati na cca 2 uri. Meni se zdi, da spije res ogromne količine vode. Zaradi tega so ji že preverjali sladkor, pa je bil v mejah normale, vendar pa na izvidu piše, da je potrebno te količine vode kontrolirati in se po potrebi posvetovali z endokrinologom. Pa še to: pri nas ima pri 15 mesecih histerične izpade, če ji ne damo vode. Brez pretiravanja. Tudi ponoči se kar naprej zbuja, popije vodo in spi naprej.




Stran: [1]