|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Preširoke hlače - pas ali naramnice?
17.3.2009 14:20:52   
pajkica
Našemu (14 mesecev star) sem kupila hlače, ki so mu sicer prav, le preširoke so mu. Naramnice se meni zdijo tako nepraktične sploh zdaj, ko je vedno topleje. A se dajo dobiti tudi kakšni pasovi za tako majhne ali kaj drugega je še praktično?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Preširoke hlače - pas ali naramnice?
17.3.2009 14:33:42   
Lunca1
ja dobiš tudi pasove za majhne otroke

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Preširoke hlače - pas ali naramnice?
17.3.2009 15:11:27   
Felicita
ponavadi se dobijo pasovi, majo še elastičen del notri (na ta način http://www.globaltextiles.com/html/images/upload/tradeleads/367/366090.jpg). samo se morta naučit odpenjat in zapenjat, vem da je moja sestra blazno dolg nosila naramnice, ker jih je sam gor potegnila, pas je blo treba pa zapet (len otrok pač user posted image )


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Preširoke hlače - pas ali naramnice?
17.3.2009 17:18:23   
lelaval
jaz dam pas

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Preširoke hlače - pas ali naramnice?
17.3.2009 17:33:47   
pajkica
Kje pa dobim pasove za tako majhne otroke. Pri nas sigurno ne. Živimo skoraj bogu za hrbtom user posted image  Se bom mogla kam dlje zapeljati.
H&M, C&A,....?

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Preširoke hlače - pas ali naramnice?
17.3.2009 20:51:53   
Zala01
jst sem dobila tak lušten pas z raztegljivim notranjim delom v H&M, mali ga ful rad nosi.

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Preširoke hlače - pas ali naramnice?
18.3.2009 7:50:51   
asso
Meni so bolj praktične naramnice, ker pas še vedno ne moreš dovolj močno zatisnit, da hlače vseeno ne lezejo dol... (moja mi teži, da je preveč zatisnjeno - če pa zatisnem manj, pa ni učinka).

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Preširoke hlače - pas ali naramnice?
18.3.2009 9:56:37   
zmajči25
Obstajajo otroški pasovi, ki so narejeni iz elastike in so ful komot. Mi imamo ena dva iz H&M in C&A in jih tamala prav rada nosi. 

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Preširoke hlače - pas ali naramnice?
30.12.2013 10:47:25   
Anonimen
obujam temo ... kje kupit naramnice za punčko?
Hlače lezejo dol kljub pasu, nisem pa pristaš tega, da ma vse zategnjeno in pol tišči.

(odgovor članu zmajči25)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Preširoke hlače - pas ali naramnice?
2.1.2014 12:48:21   
SU
Naša dva sta tko suhcena v pasu, da ni šans, da kupim kaj drugega kot hlače s pasom, ki ima na notranji strani za zategnit!...tisto elastiko, ki se napne in zapne za gumb. Včasih pa hlače v pasu kar malce "not vzamem"-zašijem skupaj kak centi pa je.
Pas mi je čudno... nikoli ne drži dovolj, ker si ga ne naštimata dobro pa sta že 6 in 8 stara... Naramnice pa nočeta nosit... torej ostanejo hlače s pasom za zategnit...

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Preširoke hlače - pas ali naramnice?
2.1.2014 16:39:20   
urshak
Naramnice imajo v Baby centru

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Preširoke hlače - pas ali naramnice?
4.2.2014 8:52:50   
mayci
Jaz sem za našega suhca vedno gledala, da sem kupila hlače, ki imajo v pasu notranjo elastiko za nastavljanje, ker nekako nisem pristaš pasov za majhne otroke, ki se po možnosti ravno odvajajo od plenic ali pa so ravno dobro suhi in potem imajo v vrtcu težave, saj povedo zadnji hip, ko je po odpenjanju pasu lahko že prepozno..user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?