Malo radovedna....se še dogaja da spregledajo drugega (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju >> Za nosečke dvojčkov, trojčkov, četverčkov



Sporočilo


Maša -> Malo radovedna....se še dogaja da spregledajo drugega (5.5.2005 20:26:06)

morda precej smešno vprašanje pa vendar-se še zgodi da pri današnji opremi UZ-jev spregledajo dvojčke!?




Anonimen -> Malo radovedna....se še dogaja da spregledajo drugega (5.5.2005 20:41:44)

To sem se tudi jaz spraševala celo nosečnost, no 29. tednov. 8) Ko sem prišla v 26. tednu k svoji g. na pregled je rekla, da sem tak okrogla, da bosta mogoče dva. Me je skoraj kap. In ker sem imela naslednji UZ v 31. tednu sem se kar bala v porodni sobi, da bi dve Živi ven prišli. :)-:)-:)-:)-

Mislim pa, da je z današjo tehnologiji nemogoče spregledati. No edino v začetnih tednih.

Bojana




emaa -> Malo radovedna....se še dogaja da spregledajo drugega (6.5.2005 8:02:34)

se dogaja, ena punca je imela na IVF dva vstavljena zarodka, Na uz so skoz iskali dva tako, da so šele v 4. mesecu ugotovili, da ima 3, da se je eden razdelil.




lumpy -> Malo radovedna....se še dogaja da spregledajo drugega (7.5.2005 8:04:22)

Mislim da je to še vedno možno, le da samo v prvih mesecih, ko se lahko skrije ta prvi za drugega. Tako da če izveš v tem času se lahko pripraviš psihično in fizično. :((

Tega kot včasih, da sta pri porodu privekala na svet kar dva pričakovali so pa enega, mislim da ni več možno pri vsej tej tehniki in strokovnosti zdravnikov. :sloncek::sloncek:





Stran: [1]