nosečniški znaki (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> nosečniški znaki (24.3.2009 13:30:26)

Sem v 8. tednu nosečnosti. Razen občutljivih bradavic in bolečih dojk nimam drugih znakov nosečnosti. Do sedaj mi ni bilo slabo, nobenih drugih težav nisem imela. Tako, da me skrbi, da je kaj narobe. Prvi pregled pa imam šele 10. aprila - prej me sestra ni mogla naročit, ker ima že vse zasedeno.
Kaj naj storim?




Najaa -> RE: nosečniški znaki (24.3.2009 13:37:15)

Bodi vesela, če ti ne bo slabo.
Drugače pa je meni postalo slabo šele okoli 10t.




Najaa -> RE: nosečniški znaki (24.3.2009 13:37:50)

Meni je postalo slabo šele okoli 10t.




baby blue -> RE: nosečniški znaki (24.3.2009 13:45:12)

jst hujših slabosti nisem imela... razen da se mi je na čase vzdigovalo drugače pa da bi mela kakšne hude slabosti in bruhanja tega pa ni bilo... upam da bo tako v prihodnje... sem pa v 15 tednu in 2 dni 




smejčica -> RE: nosečniški znaki (24.3.2009 13:58:48)


Bodi pomirjena.

Jaz v prvi nosečnosti nikoli nisem imela slabosti. Niti malo mi ni blo slabo.
Sedej sem v drugi, pa mi na čase postane. Ampak ni panike, sploh ni fejst. Pride in za 10 minut mine.

Tako da....bodi srečna, jaz sem.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Sanikaa -> RE: nosečniški znaki (24.3.2009 14:34:01)

Če si opravila hormonski test in je pozitiven in joške so reagirale ....nosečnost je tu. Slabosti mogoče ne boš (sretnice) sploh imela. Jaz sem nehala bruhat šele v 18. tednu zdaj sem v 20. Samo bodi pozorna na kakršnekoli krvavitve, ali bolečine v spodnjem trebuhu, ker takrat moraš nujno do svoje ginekologinje. Zdaj pa uživaj!




Stran: [1]