sukošan.... (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


netki -> sukošan.... (25.3.2009 9:09:59)

pozna kdo?
kako je tam?
izkušnje?

hvala in lp




TanjaK -> RE: sukošan.... (25.3.2009 9:29:31)

je bila tema obdelana kakšne tri tedne nazaj-poglej po starih temah!

splošna ocena je bila: ne priporočamo!!




netki -> RE: sukošan.... (25.3.2009 10:16:13)

hvala...sem našla

je pa zanimivo da sem vsepovsod brala samo pohvale in lepe izkušnje, tu pa toliko kritik.....sicer pa na tem forumu najdeš zelo malo pohval[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
sem že za par destinacij spraševala, pa same slabe izkušnje....tko da sploh ne vem več kje naj še pogledam[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




nuala -> RE: sukošan.... (25.3.2009 11:25:55)

No, v Sukošanu sem živela 5 let in ti povem, da vsekakor ni kraj, kamor bi človek šel na dopust.
Ni ene lepe plaže in nimaš kaj počet, nimaš se kje sprehajat,...
Pojdi raje v Zaton ali v Biograd.




nuala -> RE: sukošan.... (25.3.2009 11:27:01)

Pozabila še napisat da so restavracije bedne, ljudje pa ne preveč prijazni.




Dashenka -> RE: sukošan.... (25.3.2009 17:11:40)

Sukošan je nič dugega kot par bajt ob magistralki in pa ena ogromna nagraužna marina s  1500 privezi - totalni mastodont na jadranu.

Fej in fuj.

Ne vem kako naj ti plastično razložim, kakšna svinjarija je, če 1500 čolnov oziroma ladij pumpa kalužnico v morje.
Raje se grem kopat v Trst, kot pa na dopust v Sukošan.




netki -> RE: sukošan.... (25.3.2009 17:49:53)

jaz vas čist razumem....samo kako pa nekateri tako hvalijo, da je voda čista, da ni gužve, da je mestece živo in prijazno, da je lepo za otroke....?

bom pregledala še biograd in zaton....




mogant -> RE: sukošan.... (25.3.2009 22:34:08)

meni je bil Sukošan čisto všeč, bili smo lani septembra, mirno, nobene gužve, mestece je majhno in si verjetno res malo razočaran, če imaš apartma v tistem zalivu, kjer je marina, ampak glavna "mestna" plaža je na drugo stran, kjer je morje kristalno čisto in tam je kar nekaj apartmajev...

mi smo imeli apartma tik ob morju, zraven hotela, plaža v tistem zalivu je ponekod mivka, ponekod beton, pred našim apartmajem pa so bili večji kamenčki... za vozičkanje je več kot dovolj cestic, mi smo se vsak dan vsaj dve uri sprehajali, v sezoni je celo nekaj stojnic, kar nekaj trgovinic in gostilnic, pa barov, za kaj več je treba pa v Zadar...




Stran: [1]