NUTRILITE™ POSITRIM™ kremasti napitek v prahu (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


zita -> NUTRILITE™ POSITRIM™ kremasti napitek v prahu (27.3.2009 8:38:15)

 
ali kdo pozna od AMWAYA

NUTRILITE™ POSITRIM™ kremasti napitek v prahu

OKUS JE KAKAV, PA JAGODA, VANILIJA

a je to za hujšanje. Sem jih dobila par paketkov, pa ne poznam nobenega ki bi se s tem prehranjeval.




Pmaxi -> RE: NUTRILITE™ POSITRIM™ kremasti napitek v prahu (6.4.2009 18:39:08)

Čemu ne vprašaš tistega, ki ti je Nutrilite podaril.
Žal teh dopolnil ne poznam in ti sama ne znam nič pomagat. Imam pa prijatelja, ki je pri Amway-u in če ti nobena ne bo znala pomagat, ga pokličem.




darjau -> RE: NUTRILITE™ POSITRIM™ kremasti napitek v prahu (23.4.2009 21:53:33)

Ja, jaz poznam Nutrilite Positrim napitke. To je nadomestilo za en uravnotežen obrok (vsebuje vse kar rabiš v enem obroku). Če želiš shujšati, lahko nadomestiš en ali dva obroka (odvisno koliko želiš shujšati), ali pa imaš za takrat ko ni časa (namesto kakšnih prigrizkov s polno e-jev in sladkorjev).

Če želiš shujšati, je tu zraven še en program ne shujševalne ampak kako počasi spremeniti način prehranjevanja in seveda redne telesne aktivnosti (brez tega ni dobrega počutja). To je tak življenski program, ki se zaveda pregreh s kakšnimi sladkarijami ali drugimi priboljški.

To je čisto na kratko, za več pa po zasebnem mailu.


Darja




Detece -> RE: NUTRILITE™ POSITRIM™ kremasti napitek v prahu (26.4.2009 22:01:16)

Ker imam ravno nekaj viška časa ti napišem nekaj ključnih stvari iz samega kataloga:

Potencialni uporabniki:
 
- Vsi, ki želijo izgubiti telesno težo in/ali ohraniti težo
- Vsi, ki želijo nadzorovati vnos kalorij v telo
- Vsi, ki nimajo časa, da bi pripravili prehransko uravnotežen obrok...

Prehransko dopolnilo je primerno za vegetariance in ne vsebuje glutena. Ni primerno za nosečnice in doječe matere.

Priporočene dnevne količine:
 
Za začetek izgubljanja telesne teže - dvakrat na dan namesto rednih obrokov
Za ohranjanje telesne teže - enkrat na dan namesto rednih obrokov
 
 




rija -> RE: NUTRILITE™ POSITRIM™ kremasti napitek v prahu (26.4.2009 22:03:23)

jaz bi ti priporočala raje tega

http://bodycult.at/shop_at/product_info.php?info=p583_Protein-Shake--330-ml.html&XTCsid=c74c4856c30f6ce03ed7898ec95a09d0

proverena firma, odličen okus.

[image]http://bodycult.at/shop_at/images/product_images/info_images/583_0.jpg[/image]

jaz imam pred temi stvarmi v mrežnem marketingu malce zadržka.....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




petekjan -> RE: NUTRILITE™ POSITRIM™ kremasti napitek v prahu (4.5.2011 21:21:20)

Pozdravček.
Jaz lahko ponudim razlago za postrim in ostale izdelke od nutrilita.
Kontaktiraj me na moj email.
Pravilno je imeti zadržke glede vseh stvari (in ne samo za izdelke, ki jih tržijo razne firme preko zelo donosnega mrežnega marketinga). Zato priporočam vsem, da se pozanimate o vseh izdelkih ki jih uporabljate.




Stran: [1]