Pranje flašk v hotelu (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


HHH -> Pranje flašk v hotelu (31.3.2009 12:21:03)

Mene pa zanima kako naj pomijem stekleničke v hotelu. Gremo namreč na dopust v kraje kjer ni pametno pit vode iz pipe. Torej - sklepam da tudi flašk ni dobro pomivat z njo. Res ne bi rada, da mi mali faše kakšno neumnost. Kako se tega lotevate??




rija -> RE: Pranje flašk v hotelu (31.3.2009 12:24:43)

s flaširano vodo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




HHH -> RE: Pranje flašk v hotelu (31.3.2009 12:28:02)

Ja, že ampak je mrzla. Flašk od mleka se pa z mrzlo ne da prav dobro pomit. Pol začne pa vse smrdet po kislem pa.... Eh, mi je že slabo ko pomislim




mimi30 -> RE: Pranje flašk v hotelu (31.3.2009 12:36:23)

mi smo vzeli grelnik za vodo zraven...smo šli z avtom in ni bilo panike za prtljago




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (31.3.2009 12:43:58)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Pika Nogavička* -> RE: Pranje flašk v hotelu (31.3.2009 12:44:37)

IZVIRNO SPOROČILO: mimi30

mi smo vzeli grelnik za vodo zraven...smo šli z avtom in ni bilo panike za prtljago


Sem glih isto hotla predlagat. Samo pozanimaj se če  slučajno rabiš adapter za vtičnico. Da ni tam kamor greš druga napetost....tko kot v Angliji na primer.
Lepo se imej!




Nika v službi -> RE: Pranje flašk v hotelu (31.3.2009 12:57:48)

Vsak hotel ima nekaj grelnikov vode na razpolago, da si jih lahko sposodiš. Ali pa pač prosiš, da ti ustekleničeno vodo vržejo v mikrovalovko. Ali pa vzameš s seboj grelnik vode in si najbolj ziher. Simpl.
Aja, jaz sem s seboj vzela še Pril in kuhinjsko krpo. In je vse potekalo b.p.




Nika v službi -> RE: Pranje flašk v hotelu (31.3.2009 12:59:03)

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Nogavička*

IZVIRNO SPOROČILO: mimi30

mi smo vzeli grelnik za vodo zraven...smo šli z avtom in ni bilo panike za prtljago


Sem glih isto hotla predlagat. Samo pozanimaj se če  slučajno rabiš adapter za vtičnico. Da ni tam kamor greš druga napetost....tko kot v Angliji na primer.
Lepo se imej!


Adapterje prav tako dobiš v hotelu.




Anonimen -> RE: Pranje flašk v hotelu (31.3.2009 13:24:01)

Jaz sem iz krajev kjer je tekoca voda nepitna,pa tamali vedno z njo perem steklenicke,mi na kraj pameti ni padlo,da bi lahko bilo kaj narobe.Seveda pije otrosko vodo,samo glede pranja...lahko pa res v grelniku prevres in flaske nazadnje s to splaknes,da te ne bo skrbelo.




HHH -> RE: Pranje flašk v hotelu (31.3.2009 14:27:13)

Na grelnik sem že pomislila, ampak vzame ful placa v kufru. Malo trapasto se mi ga zdi vlečt na avion. No mogoče pa se bo dalo res kaj v hotelu zmenit.




meta21 -> RE: Pranje flašk v hotelu (2.4.2009 17:38:03)

Kaj pa če jih pomiješ s toplo hotelsko vodo (ideja s prilom in krpo je meni všeč) in na koncu še enkrat splahneš z ustekleničeno?




Stran: [1]