Tovarniške prodajalne (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


Mesečnica -> Tovarniške prodajalne (3.4.2009 20:20:41)

Ali kaj kupujete v tovarniških prodajalnah? Če jih imate blizu, seveda. Mi gremo večkrat v Ljubljanske mlekarne, kakšni izdelki so ceneje, kakšni so v akciji, pri kakšnih so pa cene enake kot v drugih trgovinah.

Kaj pa druge tovarniške prodajalne?

Npr. če bomo v Ajdovščini, a se splača obiskati Fructalovo prodajalno?




K_a_t_i -> RE: Tovarniške prodajalne (3.4.2009 20:30:29)

Mesečnica, če te zanima Fructal, imaš industrijsko prodajalno na Frankopanski (za Unionom). Ni treba v Ajdovščino [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Je pa s temi industrijskimi prodajalnami (živilskimi) tako, da lahko dobiš nižje cene, izdelki, ki so v trgovini na akciji pa so v trgovini skoraj zagotovo cenejši.
Tudi jaz hodim v Lj mlekarne - zaradi mleka, ki je neprimerno cenejši kot v trgovini (seveda spet, če ni v trgovini kaka akcija).
Imaš pa potem tudi drugo skrajnost, ko so ti. industrijske prodajalne dražje od drugih (npr. Svea kuhinje).




birdy -> RE: Tovarniške prodajalne (3.4.2009 21:41:44)

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Mesečnica, če te zanima Fructal, imaš industrijsko prodajalno na Frankopanski (za Unionom). Ni treba v Ajdovščino [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] . Je pa s temi industrijskimi prodajalnami (živilskimi) tako, da lahko dobiš nižje cene, izdelki, ki so v trgovini na akciji pa so v trgovini skoraj zagotovo cenejši.
Tudi jaz hodim v Lj mlekarne - zaradi mleka, ki je neprimerno cenejši kot v trgovini (seveda spet, če ni v trgovini kaka akcija).
Imaš pa potem tudi drugo skrajnost, ko so ti. industrijske prodajalne dražje od drugih (npr. Svea kuhinje).



Kolk pa stane mlek v tovarniških prodajalnah? A so tud jogurti kej ceneje?




jajula -> RE: Tovarniške prodajalne (3.4.2009 21:51:46)

tud jst sm bla v lj mlekarnah in me je zaposlena opozorila, da je dost izdelkov v drugih trgovinah ceneje, ker so v akciji.




Kerensa* -> RE: Tovarniške prodajalne (4.4.2009 5:44:16)

IZVIRNO SPOROČILO: Mesečnica
Ali kaj kupujete v tovarniških prodajalnah? Če jih imate blizu, seveda.

Ja, se tudi zgodi. Sicer ne načrtno, ampak bolj tako - če gremo ravno mimo. Vsake toliko se ustavimo v Ljubljanskih mlekarnah, včasih smo šli v Fructalov diskont v Šiški (zdaj sploh ne vem, če je še), pa po pivo smo šli direktno v Union (dokler ni Kamikaza začel piti Laško [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]). Šli smo v Žito v BTC-ju in enkrat v Medex v Savskem naselju (po ene bebave napolitanke, na katere sem se spomnila - še iz časov, ko sem delala tam). Aja, pa po nekaj kozmetike sem znala iti v Lek.




Tanja55 -> RE: Tovarniške prodajalne (4.4.2009 12:32:25)

Hodim v Gorenjko v Lesce, kupujem cokolado in rolade na kg, vse ostalo se bolj ko ne ne splaca, je v trgovini ceneje.  Grem pa vcasih v Kolinsko kaj nabavit, v Ljubljanske mlekarne pa se nisem sla. Vcasih smo hodili po ozimnico v Eto v Kamnik, pa mislim, da ce nimas 4-5 clanske druzine se ti tudi tja ne splaca.




katra55 -> RE: Tovarniške prodajalne (4.4.2009 20:08:15)

Če se ravno peljem mimo se ustavim v Eti v Kamniku in v Fructalu. Pa v Gorenjko grem po čokolado.




josephine27 -> RE: Tovarniške prodajalne (5.4.2009 17:51:24)

Jaz redno hodim na Fructal po fruteke, pa še kakšne sokove kupim če imajo v akciji. Drugače pa še na Mlinotest po kruh in ostale njihove izdelke. Se mi zdi neumno da ne bi izkoristila če sem že blizu doma.




Anonimen -> RE: Tovarniške prodajalne (5.4.2009 17:59:03)

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Jaz redno hodim na Fructal po fruteke, pa še kakšne sokove kupim če imajo v akciji.


Kje pa je to v Ajdovscini?




roses -> RE: Tovarniške prodajalne (5.4.2009 20:22:44)

v btc-ju v svetu obutve je industrijska prodajalna alpine. tam so čevlji lanskih sezon in tudi letošnji po mnogo cenejši ceni.




katra55 -> RE: Tovarniške prodajalne (5.4.2009 21:55:11)

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Jaz redno hodim na Fructal po fruteke, pa še kakšne sokove kupim če imajo v akciji.


Kje pa je to v Ajdovscini?

Tudi v Kamniku imajo industrijsko prodajalno.




josephine27 -> RE: Tovarniške prodajalne (8.4.2009 18:24:46)

Kje pa je to v Ajdovscini?


ja [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smajl.gif[/image]




Stran: [1]